Femme
Все для i про жiнок


Місячний календар на 2012 рік: вплив Місяця на людину

02.01.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,


Із серії *корисні програми*: безкоштовна програма Місячний календар, 2мб. TNR MoonLight - це програма для тих, кто бажає знати про Місяць все. Програма вже декілька років користується популярністью серед користувачів інтернету. Має гарний та зручний інтерфейс із підказками, та повноцінний функціонал.


Вже встановлено, що Місяць діє на нашу планету. Учені довели, що саме зміна фаз супутника Землі стає причиною морських приливів і відливів. Діє Місяць і на людину. Так, якщо відбувається місячне затемнення в період повного Місяця, ми відчуваємо психологічний дискомфорт. Все у Всесвіті має свій взаємозв'язок. Саме тому варто знати місячний календар на 2012 рік, аби мати уявлення про зміни Місяця і навіть користуватися їм для досягнення конкретних життєвих цілей.

За допомогою місячного календаря на 2012 рік можна визначити час, сприятливий для дії Місяця на свій організм. Незрідка його називають календарем здоров'я. І це правильно. Кожна фаза Місяця може допомогти людині зрозуміти свій стан, враховуючи вселенські складові нашого буття.

Місячний календар на 2012 рік

  • Тези: консультация астролога, приворот на любовь, астрологический календарь, астролог онлайн

  • Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти