Femme
Все для i про жiнок


Макіяж для зелених очей

25.05.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

макіяж для зелених очей
макіяж для зелених очей
макіяж для зелених очей
макіяж для зелених очей
макіяж для зелених очей
макіяж для зелених очей
Власниці зелених очей - самі по собі унікальні. Їх природа виділила по-особливому. Макіяж зелених очей покликаний лише підсилити природний ефект їх незвичності та унікальності. Які засоби вибрати, на якій колірній палітрі зупинитися і який тон зробити основним? Жовтий, зеленуватий, смарагдово-зелений чи віддати перевагу бірюзі? Спробувати варто всі можливі варіанти, адже під впливом освітлення, кольору волосся, зачіски, вибраного тону в одязі відтінок очей міняється. І істинно красивий макіяж для зелених очей можна зробити лише з врахуванням всіх цих нюансів.

Тіні

Почнемо з того, що акцентує увагу саме на кольорі очей, а саме з тіней.
Вибір тіней - це дуже відповідальне завдання. Промахнися з основним тоном і ефект може вийти прямо протилежним, тобто макіяж для зелених очей вийде тьмяним і невиразним, а колір очей просто загубиться.

Виконуючи макіяж для сіро зелених очей або чисто зелених, варто спробувати різні відтінки коричневої гамми. Шоколадні, коричневі, золотисто-коричневі відтінки, темно-зелений тон з мідними переливами стануть ідеальним вибором і підійдуть зеленооким красуням незалежно від розміру, форми і посадки очей.

Але не варто обмежуватися лише вищепереліченими відтінками. Як основа денного макіяжу для зелених очей відмінно підійдуть тіні персикового, сіруватого і мишастого відтінків. На їх фоні темні і соковиті відтінки виглядатимуть дивовижно, притягуючи погляди до ваших прекрасних очей.

Чим виділяється вечірній макіяж для зелених очей? По-перше, наявністю темних і соковитих тонів, присутністю глибоких фіолетових і сливових відтінків, металеве блиск лише додасть виразність такому макіяжу. Модний цього сезону вечірній макіяж для зелених очей - це вибір на користь мідних, золотистих тонів.

Правильний денний макіяж для зелених очей заснований на гармонійному поєднанні відтінків і підборі оптимальних тонів декоративної косметики.
Ідеальний макіяж для сіро зелених очей повинен обійтися без синіх відтінків. Сине-голуба колірна гамма накладає свій відбиток на колір очей, і їх зелений натуральний тон загубиться. Те ж саме стосується тіней складних колірних поєднань, таких як бузково - фіолетові з блакитним або синім мерехтінням і тіней сріблястих відтінків.

Досить часто, створюючи денний макіяж для зелених очей, візажисти використовують тіні рожевих відтінків. Але рожевий колір вважається дуже вередливим. Один відтінок ідеально Вам підійде, а відтінок, що відрізняється від попереднього всього на 1-2 тони, надасть Вашим очам хворобливого, запаленого вигляду. Виявити оптимальний для Вас рожевий тон можна лише експерементуючи. І важливо те, створюється макіяж для сіро зелених очей чи для зелених.

Підведення

Створюючи вечірній макіяж для зелених очей або створюючи повсякденний образ, варто відмовитися від підведення і олівця чорного кольору. Правильний макіяж для зелених очей створюється за допомогою сірого, глибокого шоколадного або коричневого олівця. Бажаючи трохи збільшити очі, добре виконати декілька штрихів олівцем білого кольору або золотистого відтінку.
Найголовніше - пам'ятайте, що ідеальний макіяж для зелених очей заснований на використанні теплих тонів.

Правила повсякденного макіяжа для зелених очей

Повсякденний денний макіяж для зелених очей по пунтам, що потрібно пам'ятати, особливості і правила:

 • Вся поверхня повік від нижнього куточка до брови покривається світлою основою, можна з блиском.
 • На основу акуратно накладаються тіні персикового або сіро-коричневого відтінку і ретельно розтушовуються.
 • Темніші по тону тіні наносяться так:

  Ділимо повіко зорово навпіл. Від середньої частини у напрямку до ділянки під складкою наносимо темні тіні. Робимо це, починаючи від лінії росту вій. Гарненько розтушовуємо, роблячи переходи тонів непомітними. Для додання погляду більшої виразності цими ж тінями відтіняємо нижне повіко по лінії зростання вій.
  Тіні темного відтінку наносимо, створюючи лінію що поступово товщає від внутрішнього куточка ока у напрямку до зовнішнього. Потім цю лінію ретельно розтушовуємо.
  На закінчення підводимо очі за допомогою олівця або підведення і наносимо туш на вії.


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти