Femme
Все для i про жiнок


Макіяж для карих очей

25.05.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

макіяж для карих очей
макіяж для карих очей
макіяж для карих очей
Варіантів макіяжу для карих очей насправді дуже багато. Успіх дівчат з карими очима полягає в тому, що вони можуть носити майже будь-який колір макіяжу і виглядати при цьому чудово. У вас більша різноманітність вибору, чим у тих, хто має інший колір очей. У вас темні очі, і тому ви можете наносити темний макіяж на очі і виглядати драматично і таємничо, а не як клоун.

Ви можете легко носити чорну туш на віях. Хоча, якщо у вас рідке волосся і вії, ви можете спробувати коричнево-чорний колір вій. Дівчатам з карими очима також личить темне підведення для очей - чорне, темно-коричневе або темно-синє.

Тіні для макіяжу карих очей

Оскільки ви можете наносити практично будь-який колір, у вас завжди є можливість підібрати тіні, відповідні вашому одягу. Рожеві тіні з темнішим відтінком по-справжньому змусять ваші очі іскритися. Сірі тіні і підведення теж виглядатимуть приголомшливо і зроблять ваші очі димчастими. Дуже добре підійдуть для повсякденного одягу.

Золотий, бронзовий, коричневий і рожевий відтінки виглядають на карих очах прекрасно. Ви можете вибрати пурпурні тіні для вік з темно-фіолетовим підведенням для очей, що добре підійде у якості новорічного макіяжу.

Нагадуємо, якщо ви збираєтеся яскраво нафарбувати ваші карі очі, то застосовуйте нейтральний колір рум'янцю і губної помади. Інакше ви виглядатимете дуже зухвало!

Але вибір макіяжу для карих очей може бути дещо складнішим, ніж ви собі уявляли. Чому? Та тому, що на відміну від інших кольорів очей, кароока жінка має величезний вибір колірних відтінків, які добре виглядатимуть. Буквально кожен колір володітиме необмеженим потенціалом разом з карими очима. Єдине, на що варто звернути увагу при підборі кольору, це тон вашої шкіри.

Чого слід уникати

Хоча вибір тіней для карих очей досить широкий, є декілька кольорів, яких варто уникати. По деяких причинах рожеві тіні на багатьох карооких жінках виглядають так, як ніби вони плакали весь день. Синій колір теж не завжди є хорошим вибором, оскільки в сумі дає жовтуватий відтінок, що може зробити вигляд не дуже привабливим. І хоча жовтувато-металеві тіні виглядають фантастично, срібний колір - не те що вам потрібно. Срібло краще всього личить для блакитнооких жінок. Єдине місце, де срібло може застосовуватися на коричневих очах - це підведення для очей, аби очі виглядали більшими.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти