Femme
Все для i про жiнок


Красиві зачіски для дівчаток на 1 вересня (фото)

06.03.2015 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Хоча 1 вересня офіційно вважається святом знань, дівчатка-учениці різного віку не сильно охоче з цим погоджуються. Вірніше, вони досить охоче визнають незвичайний статус цього дня - свято. На тому, частіше за все, справа і закінчується. Так не хочеться знову вчитися після канікул! А треба. Аби «підсолодити» пігулку рекомендується відволікти красунь на приготування до цього дня. А подумати є про що!

зачіски на 1 вересня, фото

У цей урочистий день все повинно бути привабливим, яскравим, радісним. Якщо з одягом, в основному, проблем не буває, то ось волосся часто залишається «за кадром». І справді, що за «відмінниця» вийде з розпатланої «відьмочки»? Не порядок! Його необхідно виправити доки він не зіпсував настрій. Давайте познайомимося із загальними правилами «боротьби» з локонами.

Зміст:

  • Зачіски для першокласників
  • Зачіски на 1 вересня на коротке волосся
  • Для середніх локонів
  • Укладання на довге волосся

красиві зачіски на 1 вересня для дівчаток

Зачіски на 1 вересня для першокласниць

Для маляток, звичайно, немає нічого кращого за хвостики. Вони прекрасно фіксують неслухняні пасмочки, лише гумки не варто використовувати тугі. Батькам рекомендується пам'ятати, що голова - для того, щоб думати, а не лише для зачіски. Від тугих шпильок або гумок боліти почне, тут не до знань.

зачіски на перше вересня для першокласниць

фото

Якщо волосся довге, то коси - найвигідніший варіант для 1 вересня. Вони не дозволяють волоссю розсипатися, лізти в очі, відволікати від занять. Та і варіантів безліч, хоч щодня нову зачіску вигадуй. Лише на свято вона має бути особливою - урочистою.

косички

Дуже привабливо виглядає «конструкція» з безлічі маленьких кісок, та ще прикрашена святковими шпильками або бантами. Втім, частину волосся можна залишити у вільному стані. Лише рекомендується закріпити його так, щоб не падало на обличчя. Невеликі косички з надлобних пасом для цього сповна підійдуть.

банктик

Дівчаткам, які не бігають по школі, як козаки, можна зробити красиві фігурні «гулі». Їх необхідно не лише закріпити шпильками, але і фіксувати лаком, що, погодьтеся, не зовсім зручно для дитини. Хоча є такі юні красуні, які готові потерпіти заради краси.

сердечко з волосся

І, звичайно, прекрасно виглядають зачіски на довге волосся. Тут вже простір для фантазії величезний. Так, рекомендується подумати про урочисту зачіску на 1 вересня, в якій природним чином поєднувалися б гуля і косички. Повірте, така споруда відмінно зберігатиме форму, а вигляд просто приголомшливий!

дуля

бант з волосся

вінок

колоски колоски зачіски

Зачіски на коротке волосся

Якщо у вас коротка стрижка, то бажано зробити «святкове» укладання. Добре б, аби воно відрізнялося від повсякденного, але і вдаватися до екзотики не варто. Жодних ірокезів робити не потрібно. Вони в школі недоречні, так само як і "веселка" на голові. Необхідно дотримуватись певних правил, та і той факт, що «скромність - краща прикраса», поки що, актуальний.

зачіски на 1 вересня для короткого волосся

Сповна доречно прикрасити шевелюру шпилькою, обручем, бантом. Хоча головне її достоїнство все-таки акуратність, стиль, доглянутість.

Зачіски на 1 вересня для середнього волосся

Волосся до плечей так само бажано красиво укласти. Якщо хочеться чогось незвичайного та оригінального, можна спробувати «погратися» з кісками. Середні локони відмінно підходять для колосків, косих кіс, тоненьких кіс і інших химерних інструментів, вигаданих перукарями і стилістами.

на середнє волосся ассиметричная

Вересневі зачіски на довге волосся

Дуже елегантно можна зібрати в зачіску довге волосся. Зараз актуальні асиметричні або різнорівневі коси. З одного боку пасма залишаються розпущеними, але не до кінця. З усіх боків таким чином вони закріплюються. Рекомендується не економити лак (інші засоби фіксації), аби зачіска не розтріпалася під час вересневого свята.

коса

картинки

фото 1

хвіст з джгутів

майстер-клас

блондинка

обідок з коси

фото 3

з шпильками

Не змінює мода пучкам і гулькам різних форм. Такий вибір допоможе зробити рідке волосся візуально більш об'ємним. Для цього його слід трохи начесати перед спорудженням вузла.

фото майстер-клас

джгути

Розпущеним волосся на 1 вересня залишати не рекомендується. Не всі школи допускають «таку вільність». Але на свято відношення до учениць більш демократичне. Якщо хочете продемонструвати красу локонів, то їх бажано завити, укласти і закріпити. Для цього підійдуть красиві шпильки. Асиметрія в зачісці вигідно підкреслює смак дівчини, особливо якщо гармонує зі вбранням.

квітка у волоссі

для довгого волосся


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти