Femme
Все для i про жiнок


Коса риб'ячий хвіст

10.06.2011 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

коса рибячий хвіст
коса рибячий хвіст
коса рибячий хвіст
коса рибячий хвіст

Коса «колосок» для багатьох дівчат є однією з найулюбленіших зачісок, проте далеко не всі вміють її плести. Дехто не наважується навіть спробувати зробити таке укладання, уявляючи собі складні хитросплетіння з чотирьох і більш пасм. Насправді існує безліч різновидів даної зачіски, деякі з яких створюються досить просто. Одним з таких простих різновидів є коса «риб'ячий хвіст».

«Риб'ячий хвіст» - що це, як це?

Не дивлячись на дивну назву, виглядає подібна зачіска дуже навіть мило. Зовні коса дійсно нагадує хвіст рибки, оскільки в своїй основі вона досить широка. Як вже було сказано спочатку, ця зачіска є одним з різновидів колоска, а тому має всі властиві йому атрибути: щільно прилеглі один до одного пасма, чітку лінію основи, таке ж чітке розгалуження локонів.

Класичний варіант коси прекрасно доповнює діловий або студентський образ, тоді як складніші модифікації зачіски можуть послужити прикрасою вечірнього туалету. Підійде «риб'ячий хвіст» і для побачень. Навіть будучи в джинсах і куртці з даною косою ви виглядатимете жіночно і ніжно. Особливо симпатично виглядає укладання, зроблене з штрихом деякого художнього безладу, коли окремі пасма вибиваються із зачіски, а сама коса заплетена не дуже туго. Також, можна заздалегідь перед заплітанням, зробити начісування, це додасть об'єм зачісці. Кращими аксесуарами до неї виступають довгі сережки і широкі окуляри в модній роговій оправі.

Як плести «риб'ячий хвіст»

Існує два основні варіанти виконання цієї коси. Перший і найбільш простий полягає в переплетенні двох крайніх пасм без задіювання третього - центрального. Аби зробити таку зачіску, вимийте волосся, висушіть його і зачешіть назад масажним гребінцем з натуральною щетиною. При необхідності обробіть свою шевелюру мусом для укладання волосся.
Гарненько розчесавши волосся, розділіть загальну масу на два великі пасма. Візьміть один локон з правої скроні і заведіть його в центр, змішавши з лівим хвостом. Притримуючи обидва пасма правою рукою, з лівої скроні візьміть такий же невеликий локон і, так само як у випадку з правим, помістіть його в центр зачіски, перемішавши з правим базовим пасмом. Повторюйте останні два рухи до тих пір, поки не дійдете до кінця. Сильно волосся затягувати немає необхідності. Стежте також за тим, аби пасма, що переплітаються, були однієї товщини, тоді зачіска виглядатиме акуратно. В самому кінці плетіння, закріпіть волосся еластичною гумкою або стрічкою.

Існує ще один варіант «риб'ячого хвоста». Від попереднього він відрізняється тим, що в плетінні використовуються три пасма. Так само як і в першому випадку, розділіть волосся на два великі хвости, залишивши одне тонке пасмо посередині. Почніть плести «Хвіст», по черзі перехрещуючи кожне бічне пасмо з центральним. В результаті повинен вийти малюнок, схожий на звичайну косу, лише щільніше. Така зачіска виглядатиме оригинальніше, якщо періодично робити проміжки між пасмами, створюючи більш рідкий малюнок.

Як тільки ви навчитеся плести «риб'ячий хвіст» класичного виконання, можна буде почати експериментувати. Непогано виглядає «Хвіст», що бере свій початок в основи низького "кінського хвоста". Останнім писком моди є також «Риб'ячий хвіст» у вигляді вінка. Створити романтичний образ допоможуть дві коси «Риб'ячий хвіст», заплетені з правого і лівого боку голови. За бажання цю зачіску можна плести, починаючи від лоба, а не від скронь.

Кому підійде «риб'ячий хвіст»

Ну ось, як плести цю цікаву зачіску, ми розібралися. Залишилося визначити, чи підійде вона вам. Краще всього виглядає дане укладання на довгому і прямому волоссі, але і власницям хвилястих локонів вона теж підійде. Цікавого вигляду ця зачіска набуває на мелированому волоссі, тоді виходить незвичайна гра кольору.

коса рибячий хвіст
коса рибячий хвіст
коса рибячий хвіст
коса рибячий хвіст
коса рибячий хвіст

Що стосується форми обличчя, то тут обмежень немає. «Риб'ячий хвіст» личить і кругловидим красуням, і власницям овального обличчя. Дівчата, з обличчям квадратної або трикутної форми теж зможуть похвалитися елегантною зачіскою, лише трохи скоректувавши її - плести треба трохи набік і дещо розпрямити пасма, аби вони не здавалися тугими. Експериментуйте і будьте найкрасивішою! @kk

Як плести риб ячий хвіст: відео


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти