Femme
Все для i про жiнок


Коктейльні плаття 2013

01.10.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

Корпоративні і офіційні заходи, вечірки, походи в елітні клуби і ресторани, і, безпосередньо, коктейльні зустрічі вимагають відповідного дресс-коду. У багатьох цих випадках таким одягом для жінок є коктейльне плаття.

Традиційне плаття для коктейля

Коктейльні плаття в їх традиційному розумінні є укороченим варіантом вечірнього плаття. Воно нарядне, але не дуже витончене і помітне. Як правило, це монотонні вбрання, в яких відсутній комір і рукави, що робить їх неофіційними одіянням. Такі плаття необтяжені прикрасами, драпіровками. При цьому тканини для їх пошиття використовують дорогі. Це шовк, шифон, оксамит і атлас. У літньому варіанті коктейльні плаття можуть приймати будь-який колір, традиційними тонами для зими є чорний, червоний, синій і фіолетовий кольори. Багато коктейльних платтів 2013 від різних дизайнерів виконані з врахуванням цих принципів. Яскравим прикладом служать коктейльні шифонові плаття 2013 від Альберти Феретті або шовкові від Оскара де ла Рента.

Oscar de la Renta

Alberta Ferretti

Badgley Mischka

Badgley Mischka

А модний будинок Боттега Венета, Міссоні додали до такого плаття традиційний аксесуар - рукавички, які досягають ліктя дівчат та навіть вище.

Bottega Veneta

Missoni

Michael Kors

Модні коктейльні плаття 2013

Під натиском модних тенденцій традиційні підходи у виконанні коктейльних вбрань поступаються своїми позиціями. Дизайнери експериментують з формами, фактурами і стилями. То вони прикрашають плаття модними узорами 2013: клітинкою, смужкою, квітковим розписом. То вносять до форм зміни, додаючи асиметрію, або використовують всілякі матеріали і кольори. Або доповнюють коктейльні плаття яскравими аксесуарами, масивними прикрасами, поєднують з брюками і шортами.

Kenzo

Christian Dior

Donna Karan

Lanvin

Giorgio Armani

Issa

кокетйльные плаття 2013 - Zac Posen

Vera Wang

Versace

Ось такі модні плаття для коктейля будуть актуальними незабаром. Будьте модними і красивими!

По матеріалам thе-drеss.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти