Femme
Все для i про жiнок


Кефірна дієта

13.07.2011 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

кефірна дієта
кефірна дієта
У чому секрет популярності кефірної дієти? Звичайно, в тому, що вона відносно недорога (за тиждень ви витратите на продукти максимум 100 гривень. Неприємностей із здоров'ям можна не боятися - якщо ви, звичайно, не страждаєте захворюваннями шлунково-кишкового тракту і проконсультувалися з лікарем.

Дієта кефіру відноситься до розряду монодієт. Це означає, що харчуватися найближчі сім днів вам доведеться лише кефіром, перші дні розбавляючи раціон відвареним м'ясом, рибою і овочами.

Всього існує три різновиди цієї дієти. Склад першої простий - вживати чистий нежирний кефір три дні. Друга трошки складніша: тут і клізми, і настойки з лікувальних трав, і багато що інше. Пересічній людині, що мріє скинути зайвих п'ять-шість кіло, варто звернути увагу на третій варіант. Він розрахований на тиждень.

Виглядає ця монодієта таким чином:

-5 відварених картоплин і 1,5 л кефіру в перший день;
-сто грамів курки, відвареної без солі, і 1,5 л кефіру на другий день;
-сто грамів вареного м'яса і 1,5 л кефіру в третій день;
-на четвертий день - сто грамів відвареної риби і 1,5 л кефіру;
-до двохсот-трьохсот грамів фруктів і овочів в рівній пропорції, 1,5 л кефіру на п'ятий день;
-1,5 л кефіру на шостий день (без всього);
-1,5-2 л мінеральної води на сьомий день.

Якщо є звичка до кофеїну, від чашки кави вранці можна не відмовлятися, лише не більше 50 грамів і без цукру.
Окрім того, потрібно пам'ятати про період після дієти. Якщо ви витримуєте сім днів, може скластися враження, що перемога над собою досягнута і тепер можна компенсувати всі дні недоїдання. Це не так. Калорії, прийняті після дієти, падають на благодатний грунт. Повернути втрачену вагу ви можете за пару днів. Після будь-якої дієти необхідний період поступового переходу до звичного раціону. Отже готуйтеся до того, що вам доведеться не розлучатися з кисломолочним другом щонайменше два тижні (тиждень дієти плюс тиждень переходу на звичний тип харчування).
Психологічно найважчі - останні дні дієти (коли з раціону виключені риба і м'ясо). Тому треба вибирати для дієти час, коли немає великих фізичних і розумових навантажень.
Раджу вам так само використовувати інші ефективні дієти і знайти свою, яка підійде особисто під ваш організм.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти