Femme
Все для i про жiнок


Календар вагітності - особливості кожного триместра

06.02.2012 | Рубрики:: Вагітність та материнство,

Календар вагітностіЩо може бути для жінки радісніше, ніж очікування маляти? В період вагітності багато майбутніх мамусь намагаються знайти якомога більше інформації про те, як протікає розвиток дитини, які фізичні і емоційні зміни відбуваються в організмі жінки в положенні, які симптоми можуть свідчити про те, що необхідно звернутися до лікаря. На всіх цих і багато інших питань відповість календар вагітності, який розрахований по тижнях і дає жінці повну інформацію про те, що з нею відбуватиметься в кожному триместрі.

Вся вагітність ділиться на три триместри, перші їх яких включає період від першого до дванадцятого тижня, другий, - від тринадцятого до двадцять восьмого тижня, а третій - від двадцять дев'ятого і до пологів, приблизно до сорок другого тижня.

Календар вагітності можна порівняти з цікавою розповіддю, головний герой якої - майбутнє дитя. За допомогою календаря вагітності жінка в положенні знатиме, коли в плоду починає битися серце, формується той або інший орган, з'являється слух і нюх. Інформація, представлена в календарі вагітності, - це як сценарій захоплюючого фільму, дія якого відбувається усередині тебе. Надаючи кожного тижня корисну інформацію про розвиток дитини і самопочутті вагітної, календар вагітності допомагає жінці зорієнтуватися в своїх відчуттях. Інформація про можливі ускладнення в той або інший період представлена в календарі вагітності не для того, щоб лякати майбутніх мамусь, а для того, що допомогти оперативно визначити появу симптомів, що сигналізують про наявні проблеми.

Найважливішим етапом в розвитку плоду є перший триместр вагітності, коли відбувається закладка всіх органів і систем організму маляти. Саме у цей період майбутній мамусі потрібно максимально підтримати свій імунітет, аби не захворіти і не підхопити вірусну інфекцію. У другому триместрі календар вагітності підкаже, що настав момент, коли батьки можуть взнати стать майбутньої дитини. Хоча важливіше, звичайно, не то хлопчик буде чи дівчинка, а то, аби дитя було здорове. А про це вагітні турбуються більш всього, частково ще і тому, що першу половину вагітності вони не відчувають свою дитину. Аби розвіяти всі страхи, календар вагітності підкаже, на яких тижнях мама може відчути перші ворушіння крихітки. Третій триместр - це фінішна пряма, яку мама і дитя проживають в очікуванні пологів. У цей період всі органи і системи маляти досягають зрілості, і на терміні 36-42 тижні на світ народжується довгождане і таке улюблене диво для своїх батьків і близьких.

Календар вагітності - це не лише підбірка потрібної для вагітних інформації, але і хороша психологічна підтримка для них. Календар вагітностіАдже багато вагітних жінок, відчувши нездужання або сильні симптоми токсикозу, спостерігаючи не завжди привабливі зміни своєї фігури, починають відчувати себе нещасними. Календар вагітності допомагає зрозуміти, що всі негативні моменти тимчасові і швидко проходять і за проблемами першого триместра настає та сама «золота середина» вагітності, коли вагітна відчуває себе набагато краще, відчуває свою красу, кохання, турботу оточують і радість від передчуття появи найголовнішого в її житті. Тим же, хто в кінці вагітності важко переносить останні її тижні, календар вагітності детально пояснить, що цей час необхідний дитині для остаточної «дошліфовки» всіх її органів і систем. І поза сумнівом, корисні календарі вагітності і для майбутніх татусів, які хоча і переживають з дружиною всі етапи вагітності, але все-таки не до кінця розуміють всієї грандіозності змін, що відбуваються з нею.

Для тих, хто боїться невідомості в пологах, багато інтерактивних календарів вагітності надають не лише інформацію про їх хід, але і детальну підбірку фотографій, які просліджують цей процес від появи голівки маляти і до радісного обличчя мамусі, з новонародженим на животі. І не варто боятися пологів як якогось випробування болем і страхом, це найприродніший процес в житті жінки, фінальним акордом якого є поява на світ найдорожчої людини в її житті.

Вагітність, погляд з середини: відео


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти