Femme
Все для i про жiнок


Інтернет знайомства - плюси та мінуси

21.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

В наші дні інтернет став невід'ємною частиною життя майже кожної людини. Інтернет впливає на безліч сфер життя сучасних молодих людей. Куди ви звернетеся за порадою, якщо захочете здивувати всіх своїми кулінарними здібностями? Вже точно не підете шукати стару бабусину кулінарну книгу, набагато простіше звернутися до пошукової системи. І варіантів вона підкаже більше, і перегортати довго не доведеться, та і пилу від неї менше. А що коли у вас живіт болить, або якийсь дивний висип? Ну, звичайно ж, інтернет вам в допомогу. Справжнього життя у наш час стає все менше, інтернет заповнює собою все, зараз навіть телевізор починає потихеньку йому програвати. У інтернеті ми живемо, в нім же ми вчимося, спілкуємося, зустрічаємося з друзями, закохуємося..

інтернет знайомства

Закохуємося? Гм. А що в справжньому житті менше можливостей? Або може набагато приємніше сидіти в теплі, за екраном монітора, попивати чай, і кидати чергову фразочку який-небудь дівчині/хлопцю в соціальній мережі? Так, звичайно багато хто зараз віддає перевагу монітору і клавіатурі а справжньому живому спілкуванню. Ну а що тут такого, так? Непотрібно думати про свій зовнішній вигляд, перш ніж зробити спробу познайомитися. Не потрібно мерзнути в -20, або мокнути під дощем на вулиці. Непотрібно витрачатися на різні заклади, в які люди приходять з метою познайомитися, наприклад, це може бути нічний клуб або просто бар. Адже набагато простіше відкрити соціальну мережу, годинку вбити на те, аби проглянути пару сотень анкет, вибрати десяток вподобаних і просто кинути всім по шаблонній фразі і чекати доки хто-небудь проковтне наживку.

інтернет знайомства

Але вирішувати, чи потрібні знайомства через інтернет залишається лише вам. У вашому житті лише ви можете вибирати, що робити. У цій статті я не намагаюся позиціювати знайомства через інтернет як позитивне або негативне явище, просто задумайтеся, чи потрібно вам це? Мабуть набагато приємніше буде зараз вийти з будинку, і присвятити свій час пошуку реального спілкування з чудовою дівчиною/хлопцем, які ймовірно подарують вам абсолютно інші емоції.
Але раз вже стаття називається - плюси і мінуси інтернет знайомств, спробуємо таки їх розглянути. Але знову-таки, лише ви можете вирішувати, що для вас є плюсом, а що мінусом. Візьміть літ А4, розділите його на 2 колонки і пишіть в одну те, що на вашу думку є плюсом, а в іншу те, що є мінусом. А я у свою чергу приведу вам свої варіанти.
Плюси і мінуси інтернет знайомств:

Плюси

1) До плюсів можна віднести те, що вже було приведене вище, вам не треба топтатися годинами на вулиці.

2) Абсолютно непотрібно замислюватися про свій зовнішній вигляд у момент знайомства.

3) У інтернеті ви заздалегідь можете проглянути анкету і заздалегідь визначитися, симпатична вам ця людина чи ні, і скласти про ню якусь думку до моменту знайомства.

4) Можливість підтримувати спілкування з безліччю людей одночасно і постійно розширювати круг своїх знайомств.

5) Відсутність необхідності відповідати миттєво, можливість гарненько подумати, перш ніж сказати. Шкода лише не все цією можливістю користуються.

6) Ви знайдете того кого шукаєте. У інтернеті у вас значно більше варіантів, з яких ви можете вибирати, чим скажемо в клубі на дискотеці.

7) Немає зайвих витрат на напої, поїздки, і тому подібне

інтернет знайомства

Мінуси

1) Перший і найголовніший, на мій погляд, мінус - це відсутність природності і як наслідок романтики. Ви позбавляєте себе права на подив і емоційний сплеск, який буде в будь-якому разі незалежно від того підходить ця людина вам чи ні. Ні помилок, ні сюрпризів, все притягнуто за вуха, і дітям потім навіть розповісти нічого буде.

2) Можливість попастися в пастку нечесних людей. Навіть після того, як ви прочитаєте анкету, ви не можете з упевненістю сказати, що знаєте людину, яка сидить по той бік монітора. Адже людина могла записати в анкету будь що. У результаті людина може виявитися абсолютно протилежної статі або віку і т. п. Після викриття буде дуже неприємно, якщо ви встигнете прив'язатися до такої людини, можливо вам буде навіть боляче.

3) Ви можете не виправдати очікування один одного після зустрічі. Люди, звиклі до спілкування в інтернеті, часто бувають не настільки цікаві в житті як в мережі. Плюс звичка постійно сидіти коло монітора, робить їх дещо скутими в реальному спілкуванні.

4) Втрата навиків і мотивації знайомства і спілкування в реальному світі.

Це, мабуть, найуніверсальніші варіанти плюсів і мінусів інтернет знайомств. Подумайте над власним відношенням до цього заняття.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти