Femme
Все для i про жiнок


Ідеї для поцілунків

03.11.2013 | Рубрики:: Стосунки,

Шоколадний поцілунок

Краще всього для цього підійде шоколадний батончик з карамеллю. Відкусіть шматочок і насолодіться французьким поцілунком. Це дуже приємно, проте, можна сильно забруднитися. Зате вам точно буде весело! Відмінно для першого побачення, відразу після першого поцілунку або просто для різноманітності.

Вище і нижче за губи

Починайте поцілунок, ніжно покусуючи і пестячи язиком ділянки шкіри трохи вище або трохи нижче за губи партнера. Цим можна також різноманітити французький поцілунок. Лише не обслиньте його - слини повинно вистачати для легкого ковзання язика , і не більше. Це забавно і романтично. І, звичайно, це дуже заводить!

На колінах

Коли голова вашого партнера лежить у вас на колінах - нахиліться і поцілуйте його. Ваша нижня губа торкатиметься його верхньої губи, верхня - нижньої.

Гучний поцілунок

Міцно притисніться губами до шиї партнера, в той же час сильний видуваючи повітря - повинен вийти звук, схожий на той, що буває при метеоризмі. Несподівано і дуже цікаво.

Обмін

Один з вас бере цукерочку із смаком кориці, а інший - м'яти. Цілуючись, час від часу обмінюйтеся ними. Смачно і весело!

Сережка в язику

Якщо у вашого партнера в язик вставлено кільце, грайте з ним під час французького поцілунку - багато володарів такого пірсингу просто обожнюють це. А якщо у вас обох є сережки в язиках, буде ще цікавіше. Лише стежте , аби вони не зачепилися один за одного - це може виявитися вельми неприємим!

Дихання

У особливо гарячі моменти - аби змусити партнера чекати ще більшого - торкніться його губ прочиненими губами, вдихніть його дихання, повільно рухаючи головою, аби пережити нові відчуття. Це розпалює до запаморочення.

Жуйте!

Язик вашого партнера глибоко у вас в роті, а ви дуже ніжно жуєте його. Нові відчуття можуть виявитися дуже еротичними.

Поцілунок-дотик

Після довгих поцілунків просто оркайтеся один одного язиками - самими кінчиками. Не треба робити кругових рухів - лише легкі торкання.

Підводний поцілунок

Хай ваш партнер затримає дихання під водою, а ви поділитеся з ним повітрям.

Поцілунок в русі

За спиною у вашого партнера має бути ліжко, диван або крісло. Під час поцілунку штовхніть його туди, а подальші дії - на ваш розсуд.

Поцілунок із смаком

Перш ніж почати цілуватися, покладіть в рот жувальну гумку. Грайте з нею, штовхайте туди-сюди і подивіться , чи надовго вистачить смаку.

Посмоктування

Це дуже спокусливий поцілунок. Час від часу відволікаючись від інших типів поцілунку, посмоктуйте верхню або нижню губу партнера - всього пару секунд, потім знову повертайтеся до звичайного поцілунку.

Пощипування

Тут важливо дотримуватися обережності, але якщо все зроблено правильно, реакція партнера може перевершити всі ваші очікування. Поєднуйте посмоктування з попереднього пункту з ніжним покусуванням губ партнера. Цей варіант потрібно пробувати лише з людиною, з якою ви вже не раз цілувалися, інакше ви можете шокувати її.

Поцілунок-сюрприз

Ваш партнер лежить на дивані, на піску, спить або просто відпочиває із закритими очима. Тихо підійдіть до нього і швидко і ніжно поцілуйте його в губи. Підсилюйте поцілунок, поки він не розплющить очі.

Вакуумний поцілунок

Дуже грайливий варіант. Під час поцілунку з широко відкритим ротом зробіть різкий вдих, так, ніби витягуєте повітря з партнера.

Поцілуй метеликів

Швидко-швидко моргаючи, торкайтеся віями щоки партнера. Те ж саме можна робити з губами і іншими частинами тіла.

Танучий поцілунок

Під час французького поцілунку передавайте один одному кубик льоду.

Язик - бурулька

Все просто: смокчіть язик партнера, коли її рот широко відкритий. Лише врахуйте, що якщо робити це дуже сильно, можна викликати у нього біль або нудоту. Але при правильному виконанні це дивно приємно.

Дихання

Почніть поцілунок, ніжно облизавши губи партнера. Потім подуйте на них - це викличе у нього особливе відчуття і додасть додаткову пікантність поцілунку.Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти