Femme
Все для i про жiнок


Грецька зачіска в домашніх умовах

24.03.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

зачіска в грецькому стилі
Багато дівчат хочуть відчувати легкість і невимушеність у всьому. У тому, що вони носять, в тому, як укладене їх волосся. Витонченість і вишуканість стилю повертає нас до міфічних світів. Таких як Древня Греція, де бездоганність богинь приголомшує своїм єством. І відразу ж хочеться хоч якимсь чином бути схожими на них. На щастя грецька зачіска досить легко створюється власноруч.

Грецька зачіска це плавно струмуючі, злегка завиті пасма, але в той же час волосся не повністю розпущене, а скріплюються ззаду. Повністю або частково - залежить від вашого вибору. Зачіска в грецькому стилі підійде як для повсякденного, так і для вечірнього варіанту. Все залежить від вашої фантазії. Якщо хочете додати родзинки, то можна одягнути обідок, який прикрасить ваше волосся.

Найпростіше підібрати волосся або зібрати його в хвіст. Але людська фантазія не має меж, а вже тим більше дівчина, чиє бажання - підкорити всіх, здатна придумати неповторну красу. Можна закручувати волосся в джгути, заколювати їх, підбираючи з різних сторін. Можна плести кіски по периметру голови, а ззаду захоплювати в хвіст, що спадає хвилями. Найвідоміша зачіска в стилі древньої Еллади - грецький вузол. Волосся для цього завивається. Частина пасм вільно спадає на лоб і спускається по скронях, а остання частина збирається у вузол і закріплюється за допомогою невидимок на потилиці.

Нескладний варіант грецької зачіски вийде, якщо волосся поділити на косий проділ, зібрати їх в пишний хвіст на потилиці і закріпити так, щоб вони струмували ніби фонтан.

зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі зачіска в грецькому стилі
Ефектнішими грецькі зачіски можуть стати завдяки додаванню аксесуарів. Їх можна вплітати у волосся або кріпити зверху. Гідно виглядатимуть зачіски з діадемами (у вечірньому стилі) або з обідками (у повсякденному стилі), з бантами, квітами або чимось іншим, на що лише вистачить вашої фантазії.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти