Femme
Все для i про жiнок


Гороскоп сумісності на 2014 рік

30.01.2014 | Рубрики:: Астрологія,

У 2014 році, в рік зеленого дерев'яного Коня рватимуться старі зв'язки та виникатимуть нові. Не факт, що вони виявляться міцнішими попередніх, зате багатьом принесуть безперечну користь. І, до речі, не виключено, що отримавши від новопридбаних стосунків все, що вони можуть вам дати, ви знову повернетеся до тих людей, з якими, здавалося б, розлучилися назавжди.

Крім того у 2014 році складуться абсолютно несподівані альянси між представниками тих знаків Зодіаку, які зазвичай підсвідомо або через обставини і різність характерів вважають за краще триматися один від одного подалі. Ті ж люди (знаки), які завжди непогано між собою ладнали, навпаки, тимчасово втратять взаєморозуміння.

Кінь настільки непослідовний, що від нього можна чекати будь-яких сюрпризів, так що не дивуйтеся, якщо вам стануть допомагати ті, хто раніше регулярно «вставляв вам палиці в колеса» або просто не помічав вас. Та і вас самих може, як магнітом, потягнути до осіб, які вас дратували.

Про те, з ким в 2014 році належить дружити або співпрацювати представникам дванадцяти знаків Зодіаку, кого вони любитимуть, а від кого їм варто триматися подалі, читайте сьогодні у нашій статті.

Хочеться нагадати, що «чистими» знаками вважаються люди, народжені з 1 по 18 чисел, а на інших робить вплив попередній або наступний знак - як і в характеристиці особи, так і в астрологічних передбаченнях. І це треба враховувати.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Овнам в 2014 році варто дружити з Тельцями і з Дівами. Представники саме цих знаків допоможуть вам отримати якісь матеріальні блага, а заразом і утримають вас від необачних або від руйнівних вчинків. Чекає вас плідна співпраця і з Козорогами, з кимось з них навіть можуть виникнути взаємні почуття.

Від спілкування ж з Левами вам краще утриматися - вони або підштовхнуть вас до родинних конфліктів, або стануть предметом невзаємного кохання . Отже якщо і пускатися в грядущому році в авантюри і пригоди, то виключно в компанії «земних» знаків.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

У Тельців в 2014 році може скластися відмінний діловий тандем з Дівами і з Раками. Проте, якщо перші тут же відгукнуться на вашу ініціативу і допоможуть вам реалізувати якісь ваші грандіозні задуми, то других вам доведеться спочатку витягувати з якихось неприємностей. Втім, вдячність Рак не матиме меж.

Любов до вас, можливо, постукає в образі чарівних Близнюків, і якщо ваше серце досі вільне, то ви запросто втратите голову і поринете в пристрасний роман. Причому, швидше за все, це станеться під час якоїсь поїздки.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Близнюків в 2014 році активно підтримають Стрільці. Вони можуть і запропонувати вам вигідну роботу, і відправитися з вами в цікаву подорож . Проте, в другому випадку вам все ж краще вибирати надійніших попутників, інакше ви удвох з гарячим Стрільцем натворите немало дурощів.

Взагалі, вам рекомендується подружитися з яким-небудь статечним Раком - мудрість і стриманість вам будуть просто необхідні в році, що настає, так що бажано, аби поруч був той, хто вас зрівноважить. Уникати ж вам вартує спілкування із Скорпіонами - вони втягнуть вас в неприємності.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Ракам в 2014 році знадобиться той, кого можна опікати. На тлі чужих невдач або незібраності ви відчуєте себе набагато краще, а ваша самооцінка підвищиться. Таким «інструментом» для піднімання життєвого тонусу запросто стануть для вас Близнюки і Скорпіони. Головне, не дуже глибоко до серця приймати їх проблеми.

Любов у вас може статися з Левом або Водолієм, а ось Стрільців вам варто уникати - як в ділових, так і в дружніх стосунках. Представники цього знаку негативно вплинуть і на ваші справи, і на ваш психологічний стан.

Лев (23 липня - 22 серпня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Левам в 2014 році краще триматися подалі від своїх побратимів по Зодіаку, а також від Овнів і від Стрільців. Чим менше ви з ними контактуватимете, тим спокійніше проведете даний період. Зате з Рибамі і з Водоліями вас чекає не лише щира дружба, але і якийсь спільний діловий проект, який принесе прибуток всім його учасникам.

До речі, в когось з Риб ви запросто закохаєтеся. Непогано складуться у вас стосунки і з Терезами, а також з Раками - для когось з них ви навіть станете «рятувальними кругом» або джерелом натхнення, і це теж може привести до романа.

Діва (23 серпня - 22 вересня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

В Дів в 2014 році може виникнути дружба з Овном, причому не виключено, що в якийсь момент вона переросте в щось більше. Проте, швидше за все, все закінчиться, як тільки Кінь поступиться своїми правами Вівці.

Плідна співпраця на діловому терені чекає вас з Тельцями - ви затієте якийсь проект, від якого кожен з вас отримає те, чого хоче, - гроші , славу або підвищення на посаді. Уникати ж вам вартує Терезів - своїми сумнівами вони змусять вас відмовитися від того, що могло б принести вам користь. І не сперечайтеся з Козорогами, інакше вам «перекриють кисень» у важливій для вас справі.

Терези (23 вересня - 22 жовтня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Терезам в 2014 році варто триматися ближче до Тільців і до Козорігів - саме вони допоможуть вам отримати якісь додаткові блага, а також сприятимуть в якихось спірних питаннях. Кохання до вас може з'явитися у вигляді загадкових Риб, і якщо ви наберетеся терпіння, то створите з ними міцний любовний союз.

Уникати ж вам рекомендується Дів, але не тому, що вони зроблять вам щось погане, а тому, що вони запросто звинуватять вас в своїх невдачах або «повісять» на вас свої обов'язки. Втім, їм від вас теж «дістанеться».

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Скорпіонів у 2014 році чекає тісна взаємодія з Раками. Ви отримаєте від представників цього знаку Зодіаку необхідне сприяння і якісь таємні знання. Більш того, саме вони підтримають вас матеріально і допоможуть освоїтися в якомусь новому для вас місці.

Амурні стосунки вас пов'яжуть з багатьма знаками, але кохання, швидше за все, складеться з кимось з ваших побратимів по зодіакальному пантеону або з Водолієм. Триматися ж подалі вам рекомендується від Козорігів - «розтопчуть» і не помітять, що увергнули вас в неприємності або у фінансові проблеми.

Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Стрільці, в 2014 році вам варто утриматися від спілкування з тими, хто знаходиться під вашим впливом і не в змозі вам ні в чому відмовити. Ви запросто станете причиною неприємностей для Рака, а Близнят втягнете в сумнівне підприємство, причому, керуючись виключно благими намірами.

Зате з Тельцями і з Козорогами будь-який союз буде плідним - вони поділяться з вами своїм фінансовим успіхом, стримають ваші нераціональні пориви і допоможуть розібратися з проблемами, що стосуються родичів. Більш того, з одним з них може виникнути і кохання.

Козоріг (22 грудня - 19 січня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Будьте уважніше із Скорпіонами і з Раками - ви можете випадково зруйнувати те, що вони створювали довгі роки, а від Близнюків ради самозбереження вам варто триматися подалі - вони запросто «уболтают» вас і втягнуть в авантюру.

Зате ефективний союз чекає вас з Овном - ви об'єднаєте зусилля і створите щось довготривале і вигідне; вірогідний з ним і службовий роман. Любов же, можливо, у вас спалахне до Тельця.

Водолій (20 січня - 18 лютого)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Водоліям в 2014 році належить тісно взаємодіяти з Левами і з Рибамі, а любовне тяжіння може виникнути до Скорпіона і до представника свого знаку. Не виключено, що ви вибиратимете між ними і зупинитеся на тому, з ким вам найкомфортніше спілкуватися . Проблем же вам додадуть Близнюки - їх непередбачувані вчинки запросто стануть причиною складнощів, непередбачених витрат і зміни життєвого курсу або простору. Варто вам триматися подалі і від Овнів - вони вирвуть вас з того оточення, до якого ви звикли.

Риби (19 лютого - 20 березня)

Гороскоп сумісності на 2014 рік

Рибам в 2014 році вдасться вдало реалізувати свої проекти підтримки Водоліїв і Левів. Крім того, важливий вплив на вас зроблять Козороги, які посприяють прийняттю якогось значимого рішення і, можливо, допоможуть вам перейти на наступний кар'єрний рівень.

Якщо вас не налякають матримоніальні плани Терезів, то з ними можуть скластися тривалі і перспективні любовні стосунки, а з Левом вас чекає пристрасний, проте, швидше за все, недовговічний роман. До речі, представників цього знаку поряд з вами буде декілька - ті, хто з вами однієї статі, зіграють істотну роль у ваших справах, а ті, хто належить до протилежної - в особистому житті.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти