Femme
Все для i про жiнок


Гороскоп на 2014 рік

30.01.2014 | Рубрики:: Астрологія,

2014 рік обіцяє бути багатим на різного роду нововведення. Зміни будуть ініційовані владою і торкнуться практично всіх сфер нашого існування. Багатьом працедавцям доведеться терміново передивлятися штатний розклад і, швидше за все, остаточно виводити зарплати «в білу».

Посиляться покарання за економічні злочини, виникне цілий ряд нових штрафів. Очікуються багаточисельні перевірки, які змусять підприємців вносити зміни до свого бізнесу або закривати свої підприємства.

Крім того, щось зміниться і в області охорони здоров'я, і у відношенні до свого здоров'я громадян нашої країни. Багато людей стануть сторониками правильного способу життя, причому не стільки добровільно, скільки вимушено. Втім, в майбутньому це благотворно відіб'ється на нації в цілому.

Найважливіші події у багатьох стануться навесні, а основа під них буде закладена в лютому. Чотири зимово-весняні місяці виявляться значимими для всього року, тому постарайтеся не упустити сприятливі обставини.

Якщо збираєтеся почати якийсь довгостроковий проект, то краще всього це робити саме в цей період, оскільки влітку очікується спад в економіці, а восени нас і зовсім чекає застій у всіх справах. Втім, в грудні обстановка стабілізується.

2014 рік пройде під владою зеленого дерев'яного Коня. У деяких джерелах чомусь пишуть, що Кінь буде синім, проте це помилка. Річ у тому, що синій колір, на відміну від зеленого, холодний. А по енергетиці рік належить до чоловічого початку Ян , що у свою чергу символізує світло і тепло.

Покровитель року принесе нам посилену працю, але при цьому подарує яскраві розваги, оскільки Кінь, як ніхто інший, уміє і працювати, і веселитися. Для нього це рівноправні сторони буття, так що нам доведеться підстроюватися.

До того ж у багатьох на перший план вийдуть почуття - заради кохання здійснюватимуться подвиги і творитимуться божевілля. Ви запросто відмовитеся від всього, що маєте, аби бути поряд з коханою людиною.

Гороскоп на 2014 рік

Очікується в 2014 році і істотне розширення кола ділового і особистого спілкування. Багаточисельні знайомства дозволять вам придбати корисні бізнес-зв'язки і обзавестися друзями, з якими вас чекають дивні пригоди і поїздки.

Нові люди частково або повністю замінять вам тих, з ким ви вже довгий час тісно взаємодієте. Проте постарайтеся все ж зберегти добрі стосунки з цими людьми, оскільки саме від них ви отримаєте справжню підтримку.

Принесе грядущий рік і прагнення до свободи. Це виражатиметься в неприйнятті всякого роду обмежень. Проте при цьому надмірна гнівливість, на яку, як правило, провокує Кінь, на цей раз навряд чи прийме якісь грандіозні масштаби. Швидше за все, кількість мітингів і безладів зменшиться, а боротися за свої права люди вважатимуть за краще іншими способами.

Взагалі, 2014 рік буде досить складним, але при цьому він стане як би початком нового циклу, тому, здолавши всі труднощі, ви не лише досягнете поставлених перед собою цілей, але і забезпечите собі благополучне існування на досить довгий термін. Отже не варто зупинятися перед перешкодами і опускати руки - дуже багато що поставлене на карту. І лише від вас залежить, до чого ви прийдете - до зміцнення свого положення і фінансової стабільності або до різкого погіршення матеріального положення.

Особливих успіхів в році, що наближається, досягнуть ті, хто має безпосереднє відношення до сфери послуг, розваг і туризму, а також ті, хто займається наукою. Крім того, зажаданими будуть професії, пов'язані із законодавством і з якимись іншими обмеженнями, наприклад, підвищиться рейтинг дієтологів і працівників органів нагляду.

Гороскоп на 2014 рік

Хочеться нагадати, що «чистими» знаками вважаються люди, народжені з 1 по 18 число, а на інших має вплив попередній або наступний знак - як в характеристиці особи, так і в астрологічних передбаченнях. І це треба враховувати.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 2014 рік

Овнам рік Коня принесе прорив в тій справі, яку представники цього знаку почали в 2012-ому або в 2013-му. З'явиться шанс вийти на новий, можливо, міжнародний рівень або укласти декілька вигідних договорів з іноземними партнерами і постачальниками. Проте при цьому вам доведеться передивлятися багато ділових стосунків і шукати нестандартні шляхи для реалізації ваших проектів.

Крім того, варто активно використовувати дружні і родинні зв'язки, а також користуватися чужими ідеями. Ви чуйно прислухатиметеся до того, що стануть говорити люди, що оточують вас, не лише на роботі, але і під час банкетів і корпоративних вечірок, а потім видасте їх задуми за свої власні напрацювання і, швидше за все, офіційно запатентуєте їх. Головне, поділитеся прибутком з цими індивідами, тоді претензій до вас не виникне.

Обіцяють вам зірки і зміну місця проживання. Причому не виключено, що ви поміняєте навіть не місто, а країну проживання. Цього можуть зажадати ваші професійні інтереси або ви переїдете, покоряючись поривам свого серця. Але в будь-якому разі вам доведеться видозмінити основну масу ваших звичок.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 2014 рік

Тельцям 2014 рік принесе збільшення доходів і подарує можливість почати власну справу. Причому не виключено, що ви почнете витягувати прибуток з чогось такого, з чим раніше вам стикатися не доводилося. Ви можете кардинально поміняти сферу діяльності і зайнятися тим, чим заробляли на життя ваші предки.

Чекає вас і якесь навчання, яке, швидше за все, проходитиме в ігровій манері, що допоможе вам краще засвоювати новий матеріал. На здобуття додаткових знань вас спровокує прагнення до самоудосконалення, а також наближення змін, до яких ви давно йшли. До того ж ви вирушите в далеку подорож для того, щоб якимсь чином закріпити отримані навики. Поїздка дозволить вам істотно розширити круг ділового спілкування.

Надзвичайно плідним періодом для вас стане друга половина весни. Саме на цей час припаде пік прояву вашого потенціалу, тому на гроші перетвориться все, за що ви візьметеся. Але це не привід витрачати все без залишку. Ближче до кінця року є вірогідність криз, тому відкладайте частину матеріальних коштів, аби без проблем пережити застій.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 2014 рік

Близнюкам в 2014 році захочеться легкого життя і «знайомства» з далекими країнами, тому левову частку заробітку представники цього знаку витрачатимуть на подорожі і інші розваги. Проте від марнотратства краще утриматися, інакше вам доведеться влізати в «дружні» борги, з якими ви навряд чи зможете швидко розплатитися. Не дуже сприятливий цей рік і для здобуття кредитів.

Ваше фінансове положення можливо погіршає, і причиною цьому стане ваше безтурботне відношення до проблем в діловій сфері. Замість того аби чітко виконувати вказівки керівництва, ви запросто вирішите, що такого фахівця, як ви, із задоволенням приймуть на роботу в будь-якій іншій компанії, але в реальності знайти нове місце буде проблематично. Тому уникайте поспішних рішень і приділяйте своїм службовим обов'язкам належну увагу.

Крім того, багато Близнюків чекає відрив від коріння - відрив від сім'ї, конфлікти з батьками і з іншими родичами, відчуття непричетності до родинних традицій. Швидше за все, на таку поведінку вас спровокує критика рідні, яка не схвалюватиме ваші вчинки.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 2014 рік

Ракам в 2014 році доведеться «ворушитися», якщо вони хочуть зберегти своє положення і добробут. Річ у тому, що дуже багато хто претендуватиме на ваше «місце під сонцем», тому лише швидка реакція і постійне підтвердження вашого професіоналізму убережуть вас від неприємностей. Не будьте консервативні, розвивайтеся, вчіться чомусь новому, тоді конкуренти відступлять і дадуть спокій вам.

Крім того, ретельно контролюйте те, що ви почали в попередні 2 роки, і те чим в даний момент в основному займаються інші люди. Без вашого чуйного керівництва все дуже швидко прийде до занепаду, що у свою чергу понизить ваші доходи або позбавить вас психологічного комфорту. Зате якщо ви продовжите брати активну участь в цій справі, то примножите свої накопичення.

До того ж в рік Коня напружено складуться ваші «взаємини» із законодавством. Є вірогідність початку судового процесу, причому провиною цьому стануть саме ваші неправомірні дії. Не покладайтеся на щасливий випадок, дотримуйте кримінальний і цивільний кодекс і відмовтеся від сумнівних операцій. Це допоможе вам уникнути витрат, втрати репутації і інших проблем.

Лев (23 липня - 22 серпня)

Гороскоп на 2014 рік

Левам рік Коня подарує шанс поринути в нові цікаві проекти. Проте не факт, що всі представники даного знаку їм скористаються - на перше місце можуть вийти особисті справи і захоплення. Тому не виключено, що ви відмовитеся від багатьох пропозицій заради того, аби мати можливість займатися не лише роботою. Але цього краще не робити, оскільки виконання службових обов'язків триматиме вас в необхідному тонусі, а розслаблення спровокує ті або інші втрати.

У другій половині року вас чекає знакова подорож, яка істотно змінить ваш світогляд. Швидше за все, ви переглянете всю систему своїх цінностей і перейдете на якісно інший рівень свідомості. Це у свою чергу благотворно відіб'ється на вашому фізичному і психологічному здоров'ї, а також подарує вам свіжі ідеї для вашого бізнесу або творчості.

Чекає вас і якесь особливе визнання ваших заслуг. Не виключено, що ви спробуєте свої сили на новому терені, і дебют виявиться вельми вдалим. Але будьте готові до того, що для успішного продовження цього заняття вам доведеться чомусь вчитися і вкладати в розвиток цього проекту багато зусиль і часу.

Діва (23 серпня - 22 вересня)

Гороскоп на 2014 рік

Діви в деякому розумінні співзвучні Коню, тому грядущий рік виявиться для них вельми успішним, вони зможуть зміцнити своє положення і істотно збагатитися. Все у вашому житті відбуватиметься дуже гармонійно - і плідна праця, і спілкування, і красивий відпочинок . У вас на все вистачить і сил, і часу.

Більш того, оточуючі із задоволенням допоможуть вам реалізувати навіть найсміливіші ваші проекти і підтримають вас в будь-яких починах.

Цей рік по-справжньому ваш, тому беріться за все, що вам запропонують (в рамках закону, Звичайно), і тоді ви створите міцну базу, забезпечите себе різними благами на декілька років вперед. Проте при цьому варто пам'ятати про своїх родичів - багатьом з них в даний період знадобиться ваше сприяння - моральне і матеріальне. Не відмовляйте цим людям, це у ваших же інтересах.

Крім того, чекають вас в 2014 році і позитивні зміни в тій області існування, яка зараз займає важливе місце у вашому житті. На вашу користь вирішаться якісь спірні питання, причому не останню роль в цьому зіграють ваші рідні і близькі.

Терези (23 вересня - 22 жовтня)

Гороскоп на 2014 рік

Для Терезів 2014 рік виявиться знаковим. З вашого життя піде те, чим ви зараз обтяжуєтеся, і це дозволить вам реалізовуватися успішніше. Крім того, у вас з'явиться вибір - залишатися в тій ніші, яку ви благополучно займаєте вже декілька років, або зайнятися чимось абсолютно незнайомим. Якщо у вас сильний дух авантюризму, то ви, швидше за все, ризикнете почати все «з чистого аркуша».

Принесе вам рік Коня і якийсь новий вигляд заробітку, причому ви успішно поєднуватимете його з основним напрямом своєї діяльності. Це допоможе вам збільшити свої доходи, а згодом зіграє ключову роль і у вашому існуванні, і в долі тих, з ким ви тісно взаємодієте. Можливо, ви «перетягнете» в цю область людей, з якими зараз працюєте, або своїх родичів.

Проте при цьому варто враховувати, що вам в грядущому році краще не покидати місце, в якому ви живете. Переїзд в іншу країну (місто) і навіть просто закордонні подорожі не принесуть вам радості і користі. Проте, на якийсь момент ви відчуєте легку ейфорію від зміни обстановки, але потім можуть початися малозрозумілі складнощі. Отже ризикувати не рекомендується.

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)

Гороскоп на 2014 рік

Скорпіонам 2014 рік принесе зниження ділової активності і зменшення прибутку, тому вже зараз представникам цього знаку рекомендується починати створення стабілізаційного фонду і пошук альтернативного (або додаткового) джерела доходів. Крім того, варто поклопотатися і про свою ділову репутацію. Уникайте сумнівних операцій і співпраці з неблагонадійними людьми.

Кінь може спровокувати вас на багаточисельні невчасні розваги, яким ви віддаватиметеся зі всією пристрастю, що у свою чергу несприятливо позначиться на перебігу ваших справ. Проте якщо ви впораєтеся з цією негативною тенденцією, у вас з'явиться можливість увійти до деякого співтовариства, в якому вас підтримають морально і матеріально і допоможуть вам адекватно реалізувати ваші природжені здібності .

До того ж в грядущому році очікуються складнощі в спілкуванні з родичами, а також проблеми з вашим здоров'ям. Ваш спосіб життя або особливості вашої професійної діяльності можуть привести до розвитку якогось специфічного захворювання. Намагайтеся якось себе забезпечити.

Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 2014 рік

Стрільців чекає вдалий і благополучний рік, їм припаде багато подорожувати - як ради розваги, так і по роботі; це дозволить і заробити крупну грошову суму, і красиво її витратити.

Крім того, є вірогідність успішної зміни місця або сфери діяльності. Не виключено, що хтось з ваших клієнтів або з тих, з ким ви часто перетинаєтеся по роботі, зробить вам вигідну і принадну пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися.

Принесе вам рік Коня і нове коло спілкування. Швидше за все, це буде пов'язано з якимсь вашим захопленням або з домашнім вихованцем . Клуб «по інтересах» стане для вас чи не другим будинком, ви отримаєте від цих людей величезний заряд позитивної енергії.

До того ж в даний період вам припаде піклуватися про своїх родичів, і це зближуватиме вас з ними, дасть можливість налагодити відносини і позбавитися від минулих розбіжностей. Ви частіше станете проводити з ними час, а довгі довірчі розмови допоможуть надолужити те, що ви упустили, займаючись своїми справами. Проте, проблеми рідні зажадають і додаткових витрат.

Козоріг (22 грудня - 19 січня)

Гороскоп на 2014 рік

Козорогам рік Коня принесе успіх в тій області, діяльність у якій представники цього знаку досі лише планують. Швидше за все, сприятливий збіг обставин допоможе вам почати нову справу, стане імпульсом, який позбавить вас сумнівів. Отже вас чекає зміцнення вашого положення і збільшення доходів . Проте, не виключено, що на перших порах вам доведеться більше вкладати, чим отримувати, проте воно того вартує

При цьому у вас можуть виникнути труднощі в спілкуванні з оточуючими. Вам буде складно донести до них свої ідеї, так само як і пояснити, навіщо ви затіваєте щось нове, коли у вас і так все благополучно. Не давайте цим людям збити вас з пантелику, поступайте так, як ви вирішили, і пам'ятайте, що «переможців не судять».

Якщо ж вам потрібно буде заручитися чиєюсь підтримкою, то не покладайтеся на своє красномовство, а заздалегідь складайте план свого виступу. Це позбавить вас від прикрих словесних помилок і дозволить представити будь-який бізнес-план у всій його красі. Крім того, цього року вам рекомендується користуватися не лише своїми діловими якостями, але і особистою чарівливістю, тоді досягнення мети буде найбільш швидким і успішним.

Водолій (20 січня - 18 лютого)

Гороскоп на 2014 рік

Водоліїв в 2014 році чекає перманентна метушня. У вас з'явиться багато нових бажань, які ви задовольнятимете з якимсь особливим азартом, стараючись все встигнути і все отримати. Не виключено, що ви в якийсь момент відчуєте себе «загнаним конем», тому порівнюйте свої потреби зі своїми можливостями, інакше спровокуєте проблеми із здоров'ям або виб'єтеся з робочого графіка.

Крім того, щось зміниться в сімейному стані когось з ваших найближчих родичів, і це змусить вас міняти ваш спосіб життя або вчитися жити по інших правилах (або у іншому місці). Втім, це вас якраз потішить, оскільки дасть вам шанс спробувати себе абсолютно іншій ролі.

У діловій сфері вас теж чекають зміни. Вас припаде більше часу приділяти тим обов'язкам, від яких раніше вам удавалося «відкрутитися». Швидше за все, з наступного року вам за них платитимуть, але взамін зажадають від вас їх бездоганного і регулярного виконання. Якщо ж вас не влаштує такий сценарій розвитку подій, то ви запросто відправитеся шукати менш морочливе місце роботи. В цьому випадку припаде два-три місяці кочувати по співбесідам.

Риби (19 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 2014 рік

Рибам рік Коня принесе відмінні перспективи. Але для того, щоб втілити їх в реальність, представникам цього знаку доведеться задіювати якісь приховані резерви - як психічні та інтелектуальні, так і матеріальні. Не виключено, що вам припаде «виростити» нове починання, вклавши в нього те, чим ви багаті. Втім, віддача не змусить себе довго чекати.

Крім того, в грядущому році ви остаточно розпрощаєтеся з тим, що вам вже давно набридло. Швидше за все, ви позбавитеся від якоїсь залежності або від обов'язків, що обтяжують вас. Проте, це супроводитиметься якимись не дуже приємними подіями, можливо, навіть психологічними зривами, проте в результаті ви знайдете ту чудову свободу, якої вам так не вистачало.

Чекають вас і крупні придбання - нерухомість, автомобіль або пакет акцій підприємства, що активно розвивається. Це підвищить ваш соціальний статус і допоможе залучитися до якогось нового співтовариства, в якому ви виявитеся дуже навіть зажаданими і корисними. До вашої думки прислухатимуться, що дозволить вам задовольнити таємні амбіції.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти