Femme
Все для i про жiнок


Французький поцілунок - техніка поцілунку

23.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

французький поцілунок
техніка французького поцілунку
французький поцілунок
техніка французького поцілунку
Французький поцілунок є абсолютною вершиною в мистецтві поцілунку. Цей спосіб дозволяє отримувати найбільше задоволення від поцілунку, проте, як відомо, всім найкращим нелегко оволодіти, і техніка французького поцілунку вважається вельми складною. Що таке французький поцілунок? Це показник того, наскільки майстерні ви в поцілунках.

Якщо ви збираєтеся спробувати даний вид поцілунку, то поради приведені нижче дадуть вам відмінну основу для цього. Якщо ваш партнер досвідчений в поцілунках, то ви не виглядатимете новачком, якщо ж він або вона не знає як цілуватися по-французьки, то ви зможете вчитися разом цьому. Отже як правильно цілуватись з хлопцем ?

Почнемо!

Місце дії. Якщо ви збираєтеся цілуватися, то оточення має велике значення. Звичайно, люди можуть цілуватися і в натовпі, але більш інтимна обстановка всеж-таки бажана для першого довгого поцілунку. Не перебільшуйте значущість цих слів, звичайно, якщо у вас є настрій і бажання цілуватися в якомусь місці, то цілуйтеся, але запитайте свого партнера, чи бажає він цілуватися в цьому місці, чи не заважає що-небудь.

Підійдіть до свого партнера, обійміть його. Доторкніться своїми губами до губ партнера і трохи відкрийте рот. Починайте цілуватися і повільно підключайте до поцілунку язик. Обережно зісковзніть з губ партнера і доторкніться до його язика. Не захоплюйтесь і не засовуйте ваш язик занадто глибоко, а просто повільно "пограйте" з кінчиком його язика. Якщо партнер відповість вам - почне робити те ж саме, то можете просковзнути трохи глибше в рот вашого партнера. Ця гра язиками - французький поцілунок! Ви робите це!

Але якщо ваш партнер не відповідає на ваші дії і не готовий до такого поцілунку, то не примушуйте його це робити, просто продовжуйте цілуватися як завжди. Французький поцілунок - це задоволення але тільки якщо обидва цього бажають.

Тепер, коли у вас вже є уявлення про те, що таке французький поцілунок, ми пропонуємо вашій увазі деякі поради і хитрощі, які зроблять вас майстром цього виду поцілунків...

 • Не повинно бути нудно! Французький поцілунок - це не масаж язика вашого партнера одноманітними рухами. Уявіть, що ви розмовляєте, ви ж не повторюєте при розмові одне і те ж слово, ви доносите щось нове в кожній фразі, рухи язиком мають бути всілякими. Будьте винахідливі, придумайте щось нове. Пестіть рот партнера своїм язиком. можно провести язикою по щоках партнера, по його зубах, просковзнути неглибоко під язик, пестити його язик круговими рухами, зверху та знизу... Обмежує техніку французького поцілунку лише ваша фантазія.
 • Не зосереджуйтесь лише на язику. Губи теж гідні вашої уваги. Посмокчіть верхню губу партнера, плавно перейдіть до нижньої губи, цілуйте їх. Губи і язик повинні пестити парнера одночасно, їх спільна робота змусить його стогнати від задоволення. Так само не забувайте і про дихання, про мову тіла.

 • Тримайте темп. Регулюйте швидкість і рівень напористості поцілунку. Якщо це романтичний поцілунок, то він має бути повільним і ніжним. Якщо пристрасний, то темп можна додати, так само як і додати натиску в поцілунку. Ваш партнер повинен зберігати той же темп. Не занурюйте свій язик дуже глибоко! Якщо ви заблокуєте язик вашого партнера, то він почне задихатися і явно не від пристрасті, що не дуже романтично. Але так само і не тримайте язик "біля входу", знайдіть золоту середину.

 • У поцілунку, на відміну від танцю немає ведучого. Ідеальний французький поцілунок передбачає взаємодію обидвох партнерів. Зробіть так, щоб вашому партнерові було добре, і він зробить те ж і для вас!

 • Так! Ви готові до вашого першого французького поцілунку. Ви готові відчути його солодку магію. Нічого не бійтеся, тому як тепер ви знаєте, що таке французький поцілунок!

  

  Французський поцілунок, відео

  

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти