Femme
Все для i про жiнок


Французький макіяж - крок за кроком

25.05.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Франція асоціюється з добрим смаком і елегантністю - це відноситься і до французького макіяжа. Його характерною рисою є сильний акцент на губи (червона або або рожева помада) на тлі світлої шкіри. Очі в денний час, як правило, делікатно нафарбовані, у вечірній версії за допомогою чорного олівця для очей, або навіть штучних вій, набувають великої виразності.

Шкіра обличчя в цьому макіяжі служить фоном для виразних губ, тому вона має бути гладкою і рівномірною. Будь-які недоліки затушуйте коректором. Тональний крем нанесіть на тон світліше за шкіру обличчя, але будьте обережні, аби не отримати ефект маски, коли обличчя буде явно світліша за шию.

У денному варіанті макіяжа ока виглядають природно. Досить нанести на віка тілесні тіні, трохи олівця і туш. Для вечірнього макіяжа ока виділите чорним олівцем сильніше і приклейте штучні вії.

На щоки нанесіть рожеві або персикові рум'яна залежно від тональності інших косметичних засобів.

Губи нафарбуйте в плотський червоний колір, насичений рожевий і колір фуксії. Їх макіяж має бути ретельним, оскільки він має первинне значення. Перед фарбуванням губ на них можна нанести трохи тонального крему і акуратно припудрити. Контур губ можна обережно підсилити контурним олівцем, а потім нанести помаду за допомогою пензлика. Якщо боїтеся яскравих відтінків, замініть помаду блиском для губ.

Французький вечірній макіяж - крок за кроком

1. Ретельно підготуйте шкіру обличчя. Всі недоліки приховайте шаром коректора, нанесіть на все обличчя тональний крем і на завершення трохи припудріть.

2. Верхні повіки нафарбуйте матовими тілесними тінями.

3. Зовнішній куточок очей і вигин повік підкресліть матовими холодними бронзовими тінями, а внутрішній кут, місце під бровами і повіка під віями просвітліть білими.

4. Нанесіть стрілки над верхніми віями (за допомогою чорних тіней, підведення для очей або олівця) і витягніть їх за межі вій вгору.

5. Нанесіть на вії чорну туш.

6. Приклейте штучні вії на стрічці і ще раз нанесіть туш, аби натуральні вії злилися з штучними.

7. Підкресліть щоки рум'янами.

8. Змалюйте контури губ і нафарбуйте їх червоною помадою.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти