Femme
Все для i про жiнок


Фасони платтів на випускний 2013: всі кращі моделі

09.06.2013 | Рубрики:: Мода та стиль,

Для більшості старшокласників випускне плаття є знаковим і чи не містичним предметом одягу. І тут все зрозуміло: адже кожна сподівається з його допомогою перетворитися із звичайної дівчини в прекрасну принцесу. Серед фасонів платтів на випускний 2013 знайдеться немало таких, які дозволять вирішити це завдання легко і просто.

Вважається, що вбрання для шкільного випускного вечора - своєрідний «пропуск» в доросле життя для юної панночки, вчорашньої школярки. Воно має бути шикарним і елегантним, але дуже епатажним, провокаційним або підкреслено респектабельним йому бути абсолютно ні до чого. Традиційно в дизайні випускних платтів використовуються елементи романтичного стилю - відкриті плечі, акцент на тонкій талії, максі-довжина і тому подібне Але хитромудрі силуети - далеко не єдиний спосіб створення святкового іміджу. Навіть просте по крою і не дуже довге плаття може виглядати вишукано і нарядно, якщо воно зшите з якісного матеріалу, а його обробка ретельно продумана.

фасони приталених випускних платтів 2013

Blumarine, Jill Stuart, Lela Rose.

Приталені фасони платтів середньої довжини на випускний 2013

Плаття Х-подібного силуету з підкресленою лінією талії вже надійно увійшли до «золотого фонду» випускної моди. Цей фасон по праву вважається одним з самих жіночних. Для втілення таких моделей краще всього личать тонкі і легкі тканини - в першу чергу, шовк і шифон. Справжній ажіотаж розвертається довкола шифонових платтів , які можуть бути як максимально довгими, так і укороченими. Дизайнери Jill Stuart та Lela Rose рекомендують довжину міді, коли поділ прикриває коліна і спускається буквально на пару сантиметрів нижче.

фасони коротких платтів на випускний 2013

Jenny Packham, Badgley Mischka, Blugirl.

Лаконічні фасони випускних платтів 2013

Хто сказав, що на випускному вечорі недоречні короткі плаття? У 2013 році воскресають з небуття цінності стилю ретро, а саме - лаконічна довжина і гранично простий крій. Ця стриманість компенсується розкішною обробкою. Наприклад, в Jenny Packham, Badgley Mischka, Blugirl в декорі простих моделей задіяні стрази і блискучі пайетки, що створюють ілюзію шиття золотом і коштовними каменями.

фасони випускних платтів 2013 в грецькому стилі

Lorenzo Riva, Luciano Soprani, Monique Lhullier.

Грецькі мотиви у фасонах модних платтів на випускний 2013

Складно повірити в те, що випускні плаття в грецькому стилі коли-небудь вийдуть з моди. Принаймні, в 2013 році цього точно не станеться. Навпаки, всі провідні дизайнери зійшлися в думці, що грецькі мотиви в одязі вельми личать молодим дівчатам. Для того, щоб створити образ античної богині або лісової німфи, досить лише декількох характерних штрихів - асиметричної бретелі через плече, фігурних розрізів і м'якої драпіровки.

фасони довгих платтів для випускного вечора 2013

Carolina Herrera, Gucci, Issa London.

Довгі плаття прямого крою для випускного вечора 2013

Достоїнства прямого крою відмінно підкреслює максі-довжина і ніжна, струмуюча тканина. У сезоні весна-літо 2013 найбільш популярними для таких платтів стають однотонні колірні рішення. Переваги модних метрів схиляються або у бік білого кольору, або до чистих відтінків, близьких до пастельних. Смарагдовий або жовтий відтінок, які були вибрані марками Gucci і Issa London, не випадково викликають захоплення - здається, що вони просто просочені сонячними променями.

пишні фасони платтів на випускний 2013 фото

Andrew Gn, Mila Shon.

Фасони з пишним подолом

У деяких дівчат випускний вечір асоціюється з чимось на зразок «королівського виходу». Недивно, що зі всіх можливих варіантів святкового вбрання найбажанішим для них буде довге і пишне плаття. Тому такі фасони в 2013 році теж актуальні - адже мода часто підстроюється під особливості масового попиту. Зразки пишних платтів на випускний від Andrew Gn або Mila Shon не несуть в собі нічого новаторського, але від цього не перестають бути чудовими. Секрет успіху, мабуть, закладений, в таких рішеннях, як відкриті плечі, низькі корсети, об'ємні подоли і графичні складки.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти