Femme
Все для i про жiнок


Фантазійний макіяж

25.05.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

Незвичайний фантазійний макіяж навряд чи можна використовувати у повсякденному житті але для самовираження, конкурсів краси, реклами, клубних тематичних вечірок - саме те що треба.

Образи, які створюються за допомогою косметики, можуть бути найрізноманітнішими. Стати жінкою-кішкою або ніжним метеликом допоможуть професіонали. А якщо ви самі вмієте малювати, і упевнені у власних силах, тоді готуйтеся на грандіозне шоу самостійно.
До речі зовсім не обов'язково повністю розмальовувати своє обличчя, навіть невеликий малюнок, відмітна деталь на щоці або шиї виділить вас серед всіх.

Фантазійний макіяж відноситься до розряду надзвичайно яскравого макіяжу. На обличчі виконуються геометричні форми, елегантно промальовуваються очі, одним словом, створюються не просто малюнки а образи. Все це виконується за допомогою водостійкої косметики. Тут вона доречна як ніколи. Адже багато шоу проводяться з використанням води, а як же ще зберегти всю красу на обличчі, якщо не користуватися водостійкою тушшю, тональним кремом і підведеннями.

фантазійний макіяж
фантазійний макіяж
фантазійний макіяж фантазійний макіяж фантазійний макіяж фантазійний макіяж фантазійний макіяж фантазійний макіяж фантазійний макіяж
фантазійний макіяж
фантазійний макіяж
фантазійний макіяж
фантазійний макіяж
фантазійний макіяж
фантазійний макіяж
фантазійний макіяж фантазійний макіяж фантазійний макіяж

Для даного виду макіяжа застосовуються більш всього підведення для очей і тіней. Малюють на обличчі в основному олівцями і підведеннями-фломастерами. Ці два засоби дозволяють вести чіткі лінії. Тіні дають складні тони і відтінки, а також промальовують колірні переходи.

Звичайно, дуже важливо аби основа під складний фантазійний образ була рівною, просто ідеальною, але в теж час легкою. Вести узори по товстому шару «гриму» складніше. Тому професіонали мейк-апа використовують в своїй роботі мінімум засобів. Адже якісно виконаний фантазійний макіяж має бути легким, з плавними лініями, з вдалим поєднанням тонів, півтонів та відтінків.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти