Femme
Все для i про жiнок


Дитячий гороскоп: Рік Дракона

02.10.2011 | Рубрики:: Вагітність та материнство,

дитячий гороскоп рік драконаУ рік Дракона народжуються веселі, життєрадісні і активні діти. Лідери за вдачею, Дракончики завжди прагнуть бути першими, серйозно відносяться до будь-якої роботи і доводять все до кінця. Дракоша ніколи не зрадить друзів і виконає обіцянку, чого б йому це не вартувало. Ради досягнення мети Дракончик здолає будь-які перешкоди і не стане пасувати перед труднощами.

Проте Драконам потрібні хороші наставники і позитивні приклади. Якщо домашні не задовольняють його в цьому плані, він знайде собі приклад для наслідування в книгах, кіно або придумає сам. Дракони довіряють своїм батькам, і дуже розчаровуються, якщо ті їх зрадили або обманюють в очікуваннях. Старанність та наполегливість - відмінні риси Драконів. В цьому Дракон може зайти дуже далеко, так що його просто необхідно стримувати. Дракончикові подобається, коли дорослі помічають його роботу, коли вони задоволені його поведінкою, і він всіляко намагається стати ще краще.

Маленькі Дракони не відносяться до тих дітей, кого треба підстібати. Невгомонна енергія Дракончика підштовхує його до дій. Якщо хтось встає на дорозі Дракончика - він намагається пробити собі дорогу будь-якими дозволеними засобами. Дракоши завжди грають чесно і по правилах. Ця якість не дуже допомагає їм в дорослому житті, коли треба злукавити. Дракончик прагне до успіху і робить все від нього залежне. Але біда в тому, що він спочатку робить, а потім думає. дитячий гороскоп рік драконаТака обставина може постійно відкидати його назад, до вихідної позиції. Дракончикові слід навчитися аналізувати і продумувати стратегію, інакше цей круговорот не припиниться! Дракону слід навчитися грати в команді, не зводячи очей зі своєї мети, а не навпаки.

Дракон завжди відвертий і прямолінійний. Він не боїться говорити правду в очі, за що його можуть недолюблювати, але поважати будуть завжди. Трохи самовпевнений, Дракоша ніколи не відмовиться від роботи лише тому, що нічого подібного раніше не робив. Швидше за все, саме ця робота і стане його першим досвідом в даній сфері, а навики Дракоша отримає в ході набивання власних шишок. Мрійник і ідеаліст, Дракоша любить плавати по хвилях своїх світів, проте, саме ці якості допомагають йому вистояти. З молодшими братами-сестрами він дбайливий і добрий. Але поривчастий характер Дракоши інколи може проявити і агресію, якщо зустрічається з непокорою. Дракоша завжди готовий відстояти свою правоту і лідерські позиції. За ідею він взагалі готовий битися на смерть.

Правдолюб і правдошукач, Дракоша цінує щирість і відвертість, і ненавидить удавання і кривляння. Його друзі ті - хто також відкрито дивляться на світ, і так же щирі в спілкуванні.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти