Femme
Все для i про жiнок


Дитячі вечірні зачіски: простота і витонченість

22.04.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

дитяча вечірня зачіска
дитяча вечірня зачіска

Наше життя постійно удосконалюється, і не лише технічно. На сьогоднішній день навіть діти вже є рівноправними учасниками соціального життя. І якщо батькам яких-небудь п'ятнадцять років тому потрібно було піклуватися про покупку своїй дитині джинсів і кросовок, то сьогодні безліч магазинів торгують вечірніми дитячими костюмами і платтями. І, звичайно, дитячі вечірні зачіски за своєю різноманітністю якщо не наблизилися до дорослих, то вже незабаром будуть поруч. Що робити, час диктує свої правила.

Про дитячу вечірню моду

Вечірні аксесуари завжди відрізнялися двома речами: відсутністю «буйства» моди і присутністю дорогого одягу, прикрас і досить простих, на перший погляд, але вишуканих за своїм стилем зачісок. Найбільш важливими вважаються: дотримання протоколу і акценти в зовнішньому вигляді дитини. Вечірні зачіски для дітей повинні обов'язково володіти наступними властивостями:

 • Якщо робиться акцент на зачісці, то вона має бути без вичурностей і абсолютно гармонувати із зовнішністю і вечірнім вбранням.
 • Якщо зачіска прикрашається, то лише в тон з сережками, кольє і браслетом. Якщо все золоте, то і прикраса на голові має бути золотою.
 • Не варто робити з волосся щось неймовірне, потрібно лише підкреслити його красу.
 • Зачіска і одяг також повинні личити ідеально. Наприклад, довге розпущене волосся абсолютно не підійде до укороченого вечірнього плаття.
 • Для хлопчиків принцип один - акуратність. Це або коротка стрижка, або подовжена, але при цьому, жодної патлатості.
 • Які вечірні зачіски актуальні для дівчаток

 • Для прямого волосся
  Підійде подовжене або укорочене каре. Не варто робити жодних завивок і чіпляти різну біжутерію. Все повинно виглядати найприроднішим чином. Також волосся можна трохи підвести і додати йому об'єм. Якщо волосся довге, то слід проявляти обережність, оскільки воно електризується в процесі, і за ними необхідно постійно стежити. Що б уникнути незручностей, довге волосся можна підвернути і закріпити на потилиці, а вільно звиваючу частину укрити вуаллю. Волосся ззаду можна зробити у вигляді перехресних горизонтальних простих кісок, або заплести дві кіски і скріпити їх внизу.
 • Для в'юнкого волосся
  Простий варіант - розчесати і більше нічого не робити. Для додання зачісці строгості можна заколоти волосся з боків або широко ззаду. Досить актуальними вважаються укорочені стрижки, звичайно, не йдеться про варіанти «під хлопчика». Досить непогано буде виглядати великий об'ємний хвіст ззаду, «упакований» в широку вуаль, якщо волосся сильно в'ється, або локони спереду, якщо волосся не дуже завивається. Зачіску можна прикрасити невеликими шпильками у вигляді зірочок або кульок. Для темного волосся підійдуть яскраві стрічки, якими можна підв'язати волосся ззаду.

 • дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска

  дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска

  дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска

  дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска дитяча вечірня зачіска

  На що слід звернути особливу увагу

  Вечірні заходи проводяться в спокійній для дітей обстановці, тому вони все одно знайдуть місце, де їм можна буде провести час активніше. Висновок напрошується сам по собі. Дитяча зачіска має бути легкою і надійною, тому, для волосся середньої довжини більш вигідними стануть варіанти із зачіскою стилів: «каре» або «боб» без яких-небудь шпильок і прикрас.


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти