Femme
Все для i про жiнок


Денний макіяж

25.05.2012 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

денний макіяж
денний макіяж
денний макіяж
денний макіяж
денний макіяж
денний макіяж
Денний макіяж - це один з найбільш використовуваних видів декоративного накладення косметики, що має свої особливості та принципи. Не дивлячись на універсальність і простоту виконання, що здається на перший погляд, денний макіяж досить вимогливий, в чому схожий з діловим макіяжем.

Одне з головних правил денного макіяжа: дотримувати відчуття міри і смаку. Щоб поєднувати в образі скромність і розкіш, строгість і жіночність, діловиту упевненість і романтичну чарівливість, денний макіяж краще представити в пастельних, приглушених тонах світлої палітри: білий (молочний, «бризки шампанського», «слонова кість»), бежевий (золотистий і пісочний), рожевий, персиковий, блакитний, сірий і т. д.

Етапи створення денного макіяжу

1. Очистити обличчя від залишків попереднього декору за допомогою засобу для зняття макіяжа і тоніку.

2. Зволожити обличчя відповідним кремом, поверх якого накласти тональний крем як основу для денного макіяжа. Нанесений рівномірно тональний крем, який візуально вирівнює поверхню і колір обличчя, забезпечить стійкість денного макіяжу. База макіяжу накладають легкими рухами ватяного тампона або кисті у напрямі зростання пушкового волосся в області лоба і зверху вниз, - на щоки, ніс, підборіддя, а також шию, при цьому обов'язково розтушовувавши тональний крем. Денний макіяж не повинен виділяти зморшки, тому тональний крем накладається на обличчі тонким шаром.

3. Денний макіяж допомагає завуалювати навіть під променями пекучого сонця вади шкіри завдяки коректорам ясно-рожевого відтінку і маскуючим засобам в тон тональному крему, що знімає почервоніння (висип, прищі на обличчі) і зовнішні прояви хвороб, втоми (наприклад, жовті повіка, коричневі мішки під очима). І коректори, і маскуючі засоби, які здатний замінити багатофункціональний двосторонній протизапальний олівець, використовують у разі потреби перед нанесенням тонального крему.

4. Закріпити ідеальну тональну основу денного макіяжа здатна гладка розсипчаста пудра (рівномірно розподіляти широкою кистю) на 2 тони темніше за природний колір шкіри.

5. Якщо необхідно, привести в порядок брови, чіткий і правильний контур яких омолоджує, освіжає, бадьорить обличчя і привертає увагу до очей. Денний макіяж передбачає ледь помітне коректування брів: олівець або тіні для брів професіонали підбирають в тон кольору волосся. Олівець і тіні для брів в денному макіяжі можна замінити безбарвною тушшю, що подібна до гелю, після накладення якої брові треба розчесати, додаючи їм гладкість та витонченість.

6. Захоплюючу і неповторну форму очей в денному макіяжі створює як підведення, відповідне, проте, більш для вечірнього макіяжа, так і олівець для очей стандартно чорного кольору (допустимі графітовий і коричневий кольори - відповідно до тіней денного макіяжа), лінії якого розтушовані апплікатором. Проте, візажисти використовують підведення і в денному макіяжі лише в разі опуклих від природи очей клієнтки, які обов'язково треба зменшити візуально.

7. Світло-сірі або коричневі тіні - універсальна, гармонуюча з будь-яким відтінком шкіри, волосся, очей фарба для вік в денному макіяжі. Стійкі розсипчасті перламутрові компактні тіні вказаних гамм, що наносять лише на верхні повіки тонким рівномірним шаром щонайкраще підкреслять природну красу і чарівливість.

8. Денний макіяж порівняно з уранішнім вводить в косметичку брасматик, проте лише нейтрального чорного або сірого кольору (кольорова туш доречна для нічного карнавалу). Туш для вій в денному макіяжі варто наносити легкими рухами руки в 1-2 шари, причому виключно на верхні повіки.

9. Правильний конкур губ в денному макіяжі від центру їх лінії до куточків створює олівець для губ на тон-два темніше за помаду, яка гладко лягає і не піддається змінам в кольорі або структурі довгий час, якщо нанесена на пудру, що захищає губи від пошкоджень. Коли потрібно зменшити пухкі губи, лінії олівця проходять усередині, і щоб збільшити губи, варто провести контур зовні. Денний макіяж більш вітає ледве уловимий блиск для губ (наприклад, безбарвний або тілесний), хоча і не проти матових і атласних помад непомітних відтінків.

10. Розсипчасті перламутрові рівномірно і тонко розподілені рум'яна ясно-рожевого, персикового тону або кольору капуччіно, гармонуючи в текстурі і колористиці з тінями і помадою, кольором волосся і шкіри, завершують денний макіяж.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти