Femme
Все для i про жiнок


Чоловічий годинник 2014

06.10.2013 | Рубрики:: Мода та стиль,

Не дивлячись на появу величезного числа сучасних девайсів, чоловічий годинник як і раніше залишається одним з найулюбленіших аксесуарів. Що не дивно, адже сучасні моделі часом не поступаються ні по інноваціях, ні по дизайну сучасному суперкару. У нових колекціях чоловічого годинника 2014 можна знайти модель на будь-який смак, від класичної в стилі ретро до концепту, який лише ремінцем нагадує наручний годинник.

Чоловічий годинник 2014

Breguet, Dior, Rolex (Ролекс), Casio, Patek Philippe

Як і раніше в моді традиційні хронометри, годинники спортивного дизайну і ретро-моделі в сучасній інтерпретації , особливо популярні наручні годинники з класичних фільмів Голлівуду.

Чоловічий годинник 2014

Blancpain, HYT, Zenith, Burberry (Берберрі )

Також не втрачає своєї актуальності чоловічий годинник з частково або повністю відкритим механізмом. Відомі годинникові бренди розвивають цю тенденцію, доповнюючи дизайн різною тематичною стилізацією.

Чоловічий годинник 2014

Bell & Ross, Citizen, Breitling, U-BOAT

Особливе місце в нових колекціях чоловічого годинника відведене дизайну в стилі техно. Серед новинок можна зустріти самі різні моделі, від сповна традиційних до годинників з неоновим зображенням літака або брутальної моделі, що присвячена підводному човну U-42.

Чоловічий годинник 2014

Harry Winston, Hublo, 4N (вгорі), MB & F

Одна з найцікавіших тенденцій чоловічого годинника 2014 - концептуальний дизайн, в якому зовнішній вигляд обмежений лише фантазією творця. Технічні нюанси цих моделей, як правило, вражають не менше дизайну. Наприклад, годинник Hublo, виконаний в партнерстві з Ferrari, має унікальний запас ходу - 50 днів, а черговий шедевр від MB & F включає метеостанцію.

Чоловічий годинник 2014

Issey Miyake, Braun, QLOCKTWO, Arnold & Son (вгорі), Tudor

Співзвучно загальним модним тенденціям, мінімалізм відмовляється покидати список годинникових трендів. Лаконічне чорно-біле виконання і з мінімальною кількістю деталей абсолютно не виключає оригінальні рішення, наприклад, текстове відображення часу.

Чоловічий годинник 2014

Jaquet Droz, Ulysse Nardin

Замість висновку, хочеться згадати про дві стильні і незвичайні новинки року. Це модель з хвилинним репетиром Jaquet Droz, при активації якого фігурки пташок на циферблаті розігрують різні сцени, а також музична шкатулка для годинника від Ulysse Nardin.

Підготовано на основі vеrystylіsh.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти