Femme
Все для i про жiнок


Чоловічі сорочки зима 2013

26.09.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

У колекціях чоловічих сорочок зими 2013 успішно сусідствують класичні і екстравагантні рішення. Частенько елементи стилів змішуються: класичний чоловічий костюм може поєднуватися з незвичайною моделлю або сорочкою під фрак, шарф часто замінює галстук, а один з модних трендів сезону - водолазка, одягнена під сорочку. Так або інакше, колекції об'єднує прагнення до створення індивідуального і помітного стилю.

  Чоловічі сорочки зима 2013

Arnys, Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), John Varvatos (Джон Варватос), Costume National (Костюм Нешнл), Nicholas K

Чоловіча сорочка, як і всі елементи чоловічого одягу сезону, піддалася деяким експериментам з боку дизайнерів. Окрім актуальних сорочок-курток і комбінованих моделей, в колекціях можна знайти подовжені сорочки і трикотажні моделі з капюшоном.

  Чоловічі сорочки зима 2013

Thierry Mugler, Daniele Alessandrini, Dries van Noten (Драйз Ван Нотен), Rick Owens (Рік Оуенс), Ermenegildo Zegna (Эрменеджильдо Дзенья)

Традиційний відкладний і комір-стійка сусідствують з нестандартними формами горловини і коміра. Під впливом “театральної” теми і популярності фрака, в колекціях часто зустрічається високий комір-стійка з відігнутими куточками.

  Чоловічі сорочки зима 2013

(Дольче і Габбана), Dior Homme, Bottega Veneta (Боттега Венета), Dirk Bikkembergs, Versace (Версаче)

Сорочки класичного білого кольору змагаються з чорними; у моді як традиційні, так і монотонні поєднання, особливо чорного, оливкового, синього, червоного і бордо. Як і раніше популярні колірні акценти і для цього відмінно личать сорочки модних насичених кольорів сезону.

  Чоловічі сорочки зима 2013

John Richmond (Джон Річмонд), Roberto Cavalli (Роберто Каваллі), Versace (Версаче), Etro, Jean-Paul Gaultier (Жан Поль Готьє)

Забарвлення тканин чоловічих сорочок зими 2013 вельми всіляке: відмічені принти, абстракція, квіткові, анімалістичні та зміїні принти, а також етнічні мотиви. Одне з найцікавіших рішень - фрагментарний малюнок на сорочці, що нагадує художню татуїровку.

  Чоловічі сорочки зима 2013

Arnys, Kris Van Assche, Dsquared (Діськвеад), Christian Lacroix (Крістіан Лакруа), Kenzo (Кензо) (Кензо)

В моді геометричний принт і клітинка . Можна вибрати класичне, «фермерське» або яскраве шотландське забарвлення. Чоловічі сорочки в смужку зустрічаються не дуже часто.

  Чоловічі сорочки зима 2013

Trussardi, Qasimi, John Varvatos (Джон Варватос), Christian Lacroix (Крістіан Лакруа), Fendi

У виборі матеріалів практично немає обмежень, деякі дизайнери пропонують сорочки навіть з напівпрозорої тканини. Як і раніше в моді комбіновані моделі, особливо актуально виділяти планку, комір і верхню частину сорочки.

Джерело verystylish.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти