Femme
Все для i про жiнок


Чоловічі куртки весна 2014

06.10.2013 | Рубрики:: Мода та стиль,

Колекції чоловічих курток весна 2014 відрізняються великим вибором моделей і різноманітністю їх виконання. Узявши за основу базові фасони, дизайнери продемонстрували пильну увагу до стилю і деталей, фактури матеріалу і забарвлення.

Чоловічі куртки весна 2014

Burberry Prorsum, Calvin Klein (Келвін Клейн) Collection, Canali (Каналі), 3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), Fendi

Найпопулярнішими фасонами чоловічих курток нового сезону як і раніше є куртки-бомбери і байкерські моделі. Також в моді паркі, анораки і прямі куртки різного виконання з поясом і без. Як і раніше дуже актуальна асиметрична застібка. Одніэю з модних новинок стали куртки з короткими рукавами.

Чоловічі куртки весна 2014

Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо), 3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), Gucci (Гуччі), Costume National (Костюм Нешнл), Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Дзен'я)

У новому сезоні можна вибирати з широкої гамми актуальних матеріалів з цікавою, яскравою фактурою. У моді куртки з шкіри, пластика, неопрену, шерстяних тканин, фліса, денима, замші і бархатистих тканин.

Чоловічі куртки весна 2014

Brioni, Diesel Black Gold (Дізель Блек Голд), Emporio Armani (Емпоріо Армані), Jil Sander (Джил Сандер), Fendi

Чоловічі куртки з лакової шкіри і різних матеріалів з блиском, у тому числі металевим різних кольорів, стали одним з трендів сезону.

Чоловічі куртки весна 2014

Calvin Klein (Келвін Клейн) Collection, Carven, Dsquared2, Fendi, Hermes (Хермес)

Найпомітніша модна тенденція колекцій - комбіновані моделі. Це може бути лише контраст фактур матеріалів, наприклад, шкіри і в'язаного полотна або фактур і кольорів одночасно.

Чоловічі куртки весна 2014

Fendi, Christopher Raeburn, Bottega Veneta (Боттега Венета), 3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), Dries Van Noten

Також, серед варіантів цього тренду: чоловічі куртки з контрастним поєднанням двох кольорів, два і більш відтінки одного кольору, однотонного і матеріалу з малюнком, моделі, виконані в стилі колірних блоків і колажів.

Чоловічі куртки весна 2014

3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), Louis Vuitton (Луі Віттон), Bottega Veneta (Боттега Венета), Belstaff (Белстаф), Dolce & Gabbana (Дольче & Габана)

У нових колекціях дуже часто зустрічаються чоловічі куртки з матеріалів з принтом, з яких найбільш популярні смужки, клітинка , камуфляж і пейзажні замальовки.

Чоловічі куртки весна 2014

3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), Valentino (Валентіно), Louis Vuitton (Луі Віттон), Givenchy (Жіванші), Versace (Версаче)

Також актуальний квітковий малюнок, зображення тварин і птиць, різні абстракції і змішані принти. У новому сезоні чоловікам можна сміливо вибирати куртки з яскравими принтами, у тому числі з використанням неону.

Чоловічі куртки весна 2014

Costume National (Костюм Нешнл), Etro (Етро), Roberto Cavalli, Louis Vuitton (Луі Віттон), Dries Van Noten

Серед декору чоловічих курток весна 2014 - декоративна строчка, тиснення, нанесений лазером на шкіру малюнок. Багато дизайнерів також використовують яскраві нашивання і значки.

Підготовано на основі vеrystylіsh.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти