Femme
Все для i про жiнок


Чоловічі кросовки 2013

26.09.2012 | Рубрики:: Мода та стиль,

Спортивний стиль дуже актуальний в новому сезоні і багато дизайнерів звернули свою увагу на кеди і кросовки, включивши їх в свої колекції. Серед моделей нового сезону можна зустріти як традиційні, так і незвичайні рішення.

 Чоловічі кросовки 2013

Gourmet Quadici (Гурме Квадіці), Canali (Канали), Adidas (Адідас) Originals, Diesel Black Gold (Дизель Блэк Голд)

Тенденція змішення стилів не втрачає своєї актуальності. Багато моделей кед і чоловічих кросовок 2013 мають нестандартну конструкцію, використовуючи деталі і елементи декору традиційного взуття.

 Чоловічі кросовки 2013

Missoni (Міссоні), Vans & Curtis Kulig (Ванс & Кертіс Куліг), Paul Smith (Паул Сміт) , Gourmet Quadici (Гурме Квадіці), Adidas (Адідас) Originals & Jeremy Scott

Для чоловічих кросовок і кед дуже актуальні тканини з принтом, наймоднішою з яких стала клітинка, смужки, абстрактний і рослинний малюнок, і також написи.

 Чоловічі кросовки 2013

Canali (Канали), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) (2,3), Pony, New Balance (Нью Беленс)

Як і раніше в моді чоловічі кросовки і кеди білого кольору, також не варто відмовлятися від чорного, сірого і насичених відтінків помаранчевого, червоного, синього і зеленого кольорів. Дуже актуальний неон, яскраві колірні поєднання і акценти.

 Чоловічі кросовки 2013

Diemme, New Balance (Нью Беленс), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо), Buttero, Missoni (Міссоні), Viktor&Rolf

Серед популярних матеріалів для чоловічих кросовок і кед є гладка і лакована шкіра, замша і велюр, щільні тканини і матеріали з металевим блиском. Як і раніше в моді комбінації різних фактур в одній моделі.

 Чоловічі кросовки 2013

Bottega Veneta (Боттега Венета), Vans & Curtis Kulig (Ванс & Кертіс Куліг), Pony, Diesel Black Gold (Дизель Блэк Голд) (4,5)

Декор чоловічих кросовок 2013 дуже всілякий: аплікації, перфорація, декоративні строчки, блискавки, ремінці і яскрава фурнітура. Для моделей із замші і велюру актуальний ефект поношеності.

Джерело verystylish.ru


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти