Femme
Все для i про жiнок


Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016

20.10.2015 | Рубрики:: Мода та стиль,

Чоловіча мода сезону осінь-зима 2015-2016 відчайдушно прагне стерти кордони і вибитися з нав'язаних колись суспільством і дизайнерами стереотипів. Чому чоловіки можуть носити спідниці лише в Шотландії? Чому сильна стать не може одягти, скажімо, прозору мереживну кофтину? Чи можна уявити собі діловий чоловічий костюм у вигляді класичного піджака і завужених брюк або навіть скінні? Тепер все це можливо, і підтвердження цьому були дані на подіумі.

Андрогінний стиль з ухилом до жіночного

Без жодного сумніву, це найяскравіша, несподівана, спірна і суперечлива тенденція в чоловічій моді. Цілком імовірно, що вона з'явилася в моді не один раз цього сезону, а входитиме в чоловічі образи поступово, адже небагато знайдеться бажаючих адаптувати її відразу для свого образу.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (1)

Чоловічі шуби

Пишні, з довгим ворсом, з натурального хутра, а також мінімалістичні, яскраві чоловічі шуби, - схоже, це теж частина нової модної реальності в образах сильної статі.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (2)

Пальто oversize

Більшість пальт oversize, які були показані на подіумі, дотримуються мінімалістичності крою і дизайну з єдиним акцентом - на перебільшених об'ємах. Подібні пальта носять як на гудзиках, так і під пояс, якщо йдеться про моделі в мілітарі-стилі.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (3)

Вільні і мішкуваті брюки

Класика чоловічих брюк у вигляді прилеглих прямих моделей відходить на другий план. Їй на зміну приходять нові інтерпретації у вигляді мішкуватих брюк, які підкреслюють розслаблення стилю, неважливо, що він спочатку вишиковується як діловий.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (4)

Шкіряні брюки

Шкіра - один з постійних фаворитів осінньо-зимового сезону, а шкіряні брюки виразно позначили своє право на звання must have не лише в жіночому, але і в чоловічому гардеробі.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (5)

Леопардовий принт

Пальто або куртку з леопардовим принтом віднині можуть носити не лише зірки R’N’B, але і сучасні стиляги, в яких є почуття прекрасного і небезпечного в одному флаконі.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (6)

Вельвет

Знову перекликання з жіночим сезоном, в якому вельвет і оксамит стали основою як вечірніх платтів, так і повсякденних комплектів. У чоловічій моді вельвет доки більш-менш традиційний, виявляючись в піджаках і пальтах. Комбінезон від Balmain - швидше виключення.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (7)

Чоловічі комбінезони

Як і андрогінність, описана в першому пункті, комбінезон для чоловіка стає несподіваною новинкою сезону. Поки що чоловічих комбінезонів на подіумі не так багато, проте їх образи теж близькі до жіночих. Можна відмітити, як поряд з комбінезонами в стилі casual є сусідами моделі, що поєднані з чоловічими діловими костюмами.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (8)

Ділові костюми з вузькими брюками

Погляд дизайнерів на чоловічу ділову моду поступово згортає у бік меншої претензійності і більшого комфорту. Модні костюми з завуженими брюками - це альтернатива вищеописаним комплектам з мішкуватими брюками. Ті та інші ідеально підійдуть молодим чоловікам.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (9)

Костюми з принтом

Принти все частіше прикрашають предмети чоловічого гардероба, що помітно і в пальтах, і в піджаках. Костюми з квітковим, набитим, етнічними принтом представляються сучасному чоловікові своєрідним викликом, який він готовий кинути суспільству. Цього сезону у нього є така можливість.

Чоловіча мода осінь-зима 2015-2016 (10)


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти