Femme
Все для i про жiнок


Чи подобаєшся ти хлопцю - як це зрозуміти?

23.07.2011 | Рубрики:: Стосунки,

Взагалі-то немає способу абсолютно точно сказати, чи подобаєшся ти хлопцю, окрім, хіба що, питання напряму (та навіть в цьому випадку особливо сором'язливий може пробубоніти «ні», або навпаки, запевнити, що подобаєшся). Але ми дамо тобі декілька порад, як зрозуміти, що він відчуває до тебе симпатію. Можливо тебе ще цікавить як сподобатися чи навіть як закохати в себе хлопця?

 • 1. Вивчи мову його тіла

  Якщо він любить тебе, то рідко буде обертатися спиною. Він прагнутиме нахилитися до тебе і часто дивитися на тебе. Якщо поряд з тобою він дещо сутулиться, нахиляється до тебе, то він романтичний і хоче уважніше прислухатися до твоїх слів. Якщо коли він сидить, його плечі і таз розгорнуті у вашу сторону, то хлопець напевно в тобі зацікавлений.

 • 2. Перевір, як він реагує на візуальний контакт

  Якщо ти подобаєшся хлопцю, то він або швидко відведе погляд, або намагатиметься утримати його. Це може бути не дуже приємно, якщо він тобі не подобається. Якщо він затримує погляд хоч би на секунду довше, ніж хто-небудь інший, або ж якщо він вмить ховає очі, то явно тут замішані почуття. Якщо хлопець знаходиться недалеко від тебе і розповідає щось цікаве і смішне, коли всі починають сміятися, його погляд хоч би на секунду кинеться до тебе, аби перевірити, чи смієшся ти теж.


 • чи подобаєшся ти хлопцю
 • 3. Послухай, що він говорить

  Якщо ти подобаєшся хлопцю, він дещо нервуватиме і швидше за все почне говорити про себе. Перевірено, що хлопець захоче показати себе в кращому світлі, особливо якщо ти почала базікати з іншими хлопцями в компанії.

 • 4. Зверни увагу на дотики

  Він може покласти свою руку на твою, коли сміється, якщо ваші ноги зіткнулися, він не прибиратиме свою, він може обійняти тебе у радісну хвилину - все це хороша ознака того, що ти подобаєшся цьому хлопцю.

 • 5. Прослідкуй, як він спілкується з іншими дівчатами і зрозумієш, чи відрізняється його відношення до тебе

  Деякі хлопці можуть фліртувати з іншими дівчатами, аби привернути твою увагу. Це дає йому шанс побачити твою реакцію і зрозуміти, чи подобається він тобі чи ні. Досить легко зрозуміти, чи намагається він змусити тебе ревнувати: він фліртуватиме з іншою, але періодично поглядати на тебе, аби віловити твою реакцію. Його очі знову і знову повертатимуться до тебе. Іншою ознакою буде припинення флірту, коли ти вирішиш піти геть. Звичайно, одній тобі складно це перевірити, але у тебе ж є друзі, які допоможуть в цьому питанні? Інколи доводиться бути трохи шпигуном, аби зрозуміти, що подобаєшся хлопцю.

 • 6. Він цікавитиметься речами, які тобі подобаються

  Наприклад, якщо тобі подобається певний жанр музики, з'ясується, що він добре в нім розбирається і може запропонувати цікавий запис. Інший приклад: якщо ти захоплюєшся спортом, то він може грати в команді, аби показати, як добре, що вам «випадково» подобається одне і те ж і аби мати можливість зайвий раз зробити тобі комплімент

 • 7. Знервована поведінка

  Він може нервувати, знаходячись поряд з тобою, бажаючи справити враження. Він може нервово сміятися, у нього можуть спітніти долоні, він неможе спокійно сидіти на місці, відводить погляд.


 • чи подобаєшся ти хлопцю
 • 8. А як щодо його друзів?

  Якщо вони знають про його симпатію до тебе, то підколюватимуть хлопця, коли ти проходитимеш повз. Вони можуть навіть спробувати взнати, як ти до нього відносишся. Вивчи їх реакцію на твою присутність - вони посміхаються? Вони озираються на тебе? Вони переглядаються, неначе знають якийсь секрет?

 • 9. Не ігноруй його, якщо він виявляє до тебе щиру цікавість

  Він може просто посміхатися тобі на роботі, в інституті, просто при зустрічі на прогулянці. Посміхнися у відповідь!

 • 10. Постеж, чи не повторює він мимоволі твою міміку?

  Або може, ти перейшла до іншого столу, а він рушив за тобою? Люди зазвичай «віддзеркалюють» рухи і міміку тих, хто їм подобається.

 • 11. Жарти

  Якщо об'єктом підколок є лише ти, а не поголовно всі дівчата в його оточенні, значить щось тут нечисто. Він навряд чи хоче зачепити тебе, швидше просто чекає твоєї реакції.

 • 12. Компліменти

  Якщо ти поміняла зачіску або макіяж, і хлопець звернув на це увагу, то ти ясно йому подобаєшся. Більшість хлопців навіть не відмітять цього, а якщо і відмітять, то промовчать. Подібний комплімент: «Ти добре виглядаєш сьогодні», «тобі йде ця блуза», «У тебе волосся укладене сьогодні по-іншому, дуже мило» - це індикатор того,что ти подобаєшся хлопцю.

  Примітка: якщо він твій справжній друг, то подібний комплімент - це не обов'язково романтичний інтерес. Може, він просто хоче зробити тобі приємне.

 • Підказки:

  **Якщо ти впевнена, і він тобі теж подобається, запитай його прямо.

  **Тест з годинником: якщо ти бачиш, що він крадькома спостерігає за тобою, різко поглянь на годинник, а потім відразу йому в очі. Ти побачиш, що його очі проїхали за твоїми до годинника, і він дуже здивований, коли його погляд, повернувшись, зустрічає твій.

  **Якщо він розмовляє з тобою про інших дівчат, то навряд чи його цікавиш ти. Хоча, тут можливі варіанти: він може просто намагатися викликати у тебе ревнощі і перевірити, чи симпатизуєш ти йому.

  Увага:

  **Якщо ти довго і постійно дивишся на нього, він може спостерігати за тобою саме з цієї причини, а не тому, що ти йому подобаєшся

  **Пам'ятай, що якщо тобі хтось подобається, ти можеш невірно тлумачити його поведінку, сподіваючись на те, що теж подобаєшся йому. Наприклад, добродушне жартування хлопця може виявитися просто його бажанням розсмішити компанію друзів. Він і не здогадується, що в твоїй душі може виникати буря відчуттів від цих жартів.

  чи подобаєшся ти хлопцю

  **Обережніше з соромливими хлопцями. Якщо він пропонує щось, що віддалено нагадує побачення, але ти не упевнена в цьому, перш ніж погодитися, гранично проясни ситуацію. Буде дуже незручно, якщо один з вас готується до побачення, а інший думає, що це буде просто пробіжка по парку.

  **Уникай хлопців, які говорять, що ти їм дуже подобаєшся, зовсім не відчуваючи до тебе нічого подібного. Вони просто хочуть перевірити, як далеко ти можеш зайти в чому б то не було. А у них потім буде привід похвалитися перед друзями

  ** Не проси своїх друзів з'ясувати, чи подобаєшся ти хлопцю. Це не спрацює в 99,99% випадків.
  Якщо під час розмови, він не дивиться тобі в очі, а шарить поглядом по твоєму тілу, то він просто хоче непогано провести час, не більше @kk

  

 • Тези: женские тренинги, любовь, отношения, тренинг уверенности в себе, как выйти замуж
 • Відео, що допоможе розшифрувати жести та міміку і виявити симпатію, брехню, загалом, будь-які приховані емоції.


  

  Азбука жестів: 33 відеоурока
  

  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти