Femme
Все для i про жiнок


Біг - як спосіб схуднення

13.07.2011 | Рубрики:: Дієти та схуднення,

біг для схуднення
Біг - найдоступніший вид фізичного навантаження - простий, швидкий і дешевий спосіб підтримувати форму. А також біг позитивно впливає на весь організм: укріплює серце, кістки, підвищує витривалість і імунітет, очищає кров, є кращим засобом боротьби з безсонням і що важливо - покращує нашу фігуру, адже під час бігу працюють практично всі м'язи ніг.

Перш, ніж починати пробіжки, переконайтеся, що не маєте серйозних проблем із здоров'ям. Біг протипоказаний людям, що скаржаться на серце і тим, хто страждає гіпертонією.

Давно доведено, що біг - це відмінне кардіо, а значить спосіб для схуднення! Найприємніше що нічого особливого для цього не потрібно, ну хіба що зручний одяг, бігові кросовки і mp3 з вашою улюбленою музикою. Ви готові почати кардіотренування?

Спершу зробіть 10-хвилинну розминку, розігрівши цим м'язи. Бігайте в парку і вибирайте не асфальтові доріжки, а грунтові стежки, якщо ж ви бігаєте на стадіоні, прагніть бігати по краю грунту, так менше навантаження на суглоби. Поєднуйте прискорений біг і біг підтюпцем, це допоможе організму спалювати більше калорій, також частота ваших занять залежить від вашого бажання: щодня або через день.

Існує багато думок по приводу, коли бігати, вранці або ввечері? Вранці для бігу більше пристосовані чоловіки, чим жінки. У жінок гормони, що відповідають за фізичну активність, активізуються саме до вечора, а значить, і бігати ввечері легше. Але багато що залежить від темпу нашого життя: робота, діти, домашні турботи. Так що коли бігати, вирішувати саме вам.
Все у ваших руках! Ви вже потягнулися за кросовками? Успіхів! І хай ваш настрій буде лише відмінним!


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти