Femme
Все для i про жiнок


7 зачісок для дівчаток на на випускний: стильні ідеї

15.12.2016 | Рубрики:: Краса та здоров'я,

У 4-му класі дівчатка стають справжніми дорослими панночками. І у свій випускний, який відзначає перехід з початкової до старшої школи, їм хочеться виглядати по-особливому. Вбрання вже обране, залишилася зачіска. Пустотливі хвостики і бантики, які носили в дитячому саду, навряд чи будуть актуальними, дівчаткам захочеться виглядати модно і по-дорослому. Яку ж зачіску зробити на випускний дівчинки-чотирьохкласниці або просто на свято - День народження, Новий рік або виступ, скажімо, в музичній школі?

Пропонуємо 7 цікавих ідей для різної довжини і структури волосся.

1. Голлівудські локони для дівчинки на випускний

Якщо у вашої дочки або родички довге волосся, найпростіше залишити його розпущеним і завити в крупні локони по всій довжині. Особливу увагу приділіть об'єму біля коренів, найкраще - висушити волосся вниз головою або укласти прикореневу зону за допомогою круглої щітки.

Секрет шикарного укладання: завивайте локони по напряму від обличчя, а проділ зробіть посередині. Якщо передні пасма заважатимуть дівчинці і лізтимуть в очі, заберіть їх і закріпіть позаду шпилькою або невидимкою.

Голлівудські локони для дівчинки на випускний

Голлівудські локони для дівчинки на випускний

2. Високий пучок з кіс для чотирьохкласниці

Що може бути урочистішим, ніж волосся, зібране у високий пучок на верхівці? Така зачіска личить як маленьким дівчаткам, так і юним красуням, а зробити її можна не лише на довгому, але й на середньому волоссі. Зачешіть волосся вгору і зберіть у кінський хвіст. Заплетіть об'ємну косу, ропатлайте її дещо руками і оберніть довкола своєї осі, закріпивши шпильками. Використовуйте красиві шпильки з намистинами або виблискуючими каменями, або вплетіть в косу атласну стрічку.

Високий пучок з кіс для чьотирьохкласниці

Високий пучок з кіс для чьотирьохкласниці

3. Завитки для короткого волосся

Якщо у вашої дівчинки коротка стрижка, каре або боб, урочистості додадуть саме локони і завитки. Варто завити волосся на бігуді або плойкою - і ваше малятко перетвориться на справжню Мерілін Монро! Аби накручений чубочок не заважав, можна надіти красивий обідок, стрічку або навіть виблискуючу діадему. Ще один варіант для короткого і середнього волосся, завитого в локони, - заплести чубочок в косу при лінії росту волосся - це виглядає навіть оригінальніще за найкрасивіший обідок!

Завитки для короткого волосся

Завитки для короткого волосся

4. Об'ємні коси для дівчинки в четвертому класі

Навіть якщо ваша дочка носить коси у школі щодня, їх можна зробити по-особливому святковими і урочистими. Весь секрет в неймовірному об'ємі, якого легко досягти: вимийте і висушіть волосся, додаючи об'єму біля коренів, а потім накрутіть його на локони. Завитки виглядатимуть дуже вишукано і додадуть плетінню об'єма. Починайте заплітати французьку косу від самого лоба, тільки плетіть її не класичним способом, а навпаки, навиворіт. Після закінчення плетіння витягуйте пальцями пасма з тугої коси, досягаючи більшої ширини.

Об'ємні коси для дівчинки в четвертому класі

Об'ємні коси для дівчинки в четвертому класі

5. Квітка з кіс для дівчинки на випускний

Ця зачіска також базується на плетінні. Вона дуже зручна, оскільки волосся зібране вгору, і виглядає по-святковому. А додати урочистості можуть бантики, атласні стрічки і квіти в косах. Заплетіть дві французькі коси від лоба з різних боків, зберіть розпущене волосся позаду і заплетіть його у звичайну косу. Тепер цю косу потрібно обгорнути довкола своєї осі і зафіксувати зачіску шпильками. Використовуйте найменші і найтонші, аби їх не було видно. У результаті у вас повинна вийти незвичайна квітка з локонів.

Квітка з кіс для дівчинки на випускний

Квітка з кіс для дівчинки на випускний

6. Зачіска «сітка» для дівчинки на випускний в 4-му класі

Це дуже оригінальна і в той же час проста у виконанні зачіска. «Сітка» робиться на голові, і виглядає дуже незвично. Відокремте спереду волосся, яке буде зібране в «сітку». З першого ряду волосся зробіть маленькі хвостики по всій довжині росту волосся. Потім розділіть кожен хвостик навпіл і зробіть з двох половинок сусідніх хвостиків ще по одному хвостику. У вас повинні виходити ромби. Рухайтеся таким чином до самої потилиці. Волосся, що залишилося розпущеним, можна зібрати в кінський хвіст, красивий пучок, заплести в косу або залишити вільно звисаючим.

Зачіска «Сітка» для дівчинки на випускний в 4 класі

Зачіска «Сітка» для дівчинки на випускний в 4 класі

7. «Половинчастий» кінський хвіст для довгого прямого волосся на випускний

Це дуже швидка і проста зачіска. Якщо у вашої дівчинки довге пряме волосся, і ви не хочете його завивати або заплітати в коси, просто зробіть «половинчастий» кінський хвіст. Розділіть волосся на дві частини - верхню і нижню. Верхню зачешіть назад і зберіть у високий ponytail, а нижнюю залиште вільно звисати. Готовий хвіст можна заплести в косу - вона ефектно виглядатиме на тлі прямого розпущеного волосся. Не забудьте підібрати красиву шпильку або прикрасити хвіст бантом чи квіткою, див. фото:

«Половинчастий» кінський хвіст для довгого прямого волосся на випускний

«Половинчастий» кінський хвіст для довгого прямого волосся на випускний

Ну що, який з цих варіантів сподобався вам найбільше? Обирайте зачіску разом з вашою чотирьохкласницею, тоді вона точно відчуватиме себе святково і по-дорослому!


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти