Femme
Все для i про жiнок


66 компліментів для хлопця

09.06.2013 | Рубрики:: Стосунки,

Всі ми звикли до того, що компліменти це прерогатива чоловіків, але це далеко не так. Варто лише подумати скільки втрачає дівчина, що не обдаровує свого коханого компліментами.

Комплімент чоловікові - це підживлення його самооцінки

комплімент чоловікові Чоловік навіть з максимальною самооцінкою потребує її підживлення, чим якраз і є вчасно сказаний комплімент.

Для чоловіка комплімент свого роду енергетичний напій - після грамотного комплімента чоловік може перетворитися на лицаря, а Ви можете відчути себе принцесою і якщо в перебігу ваших стосунків грамотно поїти чоловіка таким «енергетичним коктейлем», то Ви отримаєте окрім вище описаного принца здатного гори зворотити заради Вас, ще і відданого самця який вже не зможе жити без Вас, а точніше без Ваших компліментів.

Хтось може подумати - «Ага, компліментами обсиплю коханого і все в ажурі», якби все було саме так не було б і цієї статті, яка якраз і розповість про те, як правильно робити компліменти і не напоротися на зворотний результат від очікуваного.

Які краще робити компліменти чоловікові?

комплімент чоловікові Компліменти ми робитимемо чоловікам, тому дівчатам варто врахувати, що комплімент потрібно робити виключно по чоловічих напрямах. Ті компліменти, які приємні жінкам можуть навіть образити чоловіка. Тому головне правило - роблячи комплімент, підкреслюємо мужність.

Варто відзначити, що чоловіки непогані психологи і відчувають фальш особливо відносно себе, тому робити комплімент потрібно не на порожньому місці, а справді за справу, яке заслуговує оцінки. Не потрібно банальних захоплень по незначному приводу - це принижує чоловіка, деякі дівчата і жінки сильно перегинають в цьому питанні.

Чоловік, наприклад, замінив лампочку, що перегоріла і тут сипеться маса компліментів - запевняю Вас абсолютно непотрібних і недоречних.

Тому важливо підкреслити саме значиму заслугу, нехай навіть ваш коханий не дуже вправний або провів багато часу над чимось і йому так це і не удалося. Вам необхідно оцінити ці дії компліментом.

Інтонація, з якою потрібно робити комплімент чоловікові

Важливо те, не що ви говорите, а як, в компліменті не повинно прослизати і долі іронії, комплімент чоловікові не повинен виглядати «локшиною на вуха». Важливо стежити за інтонацією в голосі, не потрібно дуже високих інтонацій, чоловіки більш оцінять комплімент, витриманий в «низькому регістрі». Лише не переборщіть і не робіть комплімент з таким голосом неначе Ви в начальства на планерці робите доповідь.

Всі знають відоме прислів'я «вустами немовля». До чого це? А до того що трохи дитячості і дитячої наївності при подачі комплімента не пошкодять - це переконає чоловіка в «чистоті» вашого комплімента і він по гідності оцінить його.

комплімент чоловікові Милий який ти у мене класний!

Буде дуже добре якщо Ви наприклад кинетеся до коханого, по-дитячому обіймете, ніжно, не сексуально а саме ніжно, і скажете щось подібне до «милий який ти у мене класний!» Чоловік як правило не цікавитиметься приводом такого одкровення, та і ще попутно додумає і дофантазує за що йому випав даний комплімент і дофантаує у вигідному для себе ракурсі оскільки Ви не уточнили по якому приводу

Як чоловік реагує на комплімент?

Ви назвали його класним, він прагнутиме бути ідеальним у всьому. Комплімент це ще і спосіб перевірити характер чоловіка, зробіть комплімент з іронією і погляньте на його реакцію і на те, що Вам відповідять - якщо у відповідь Ви почули таку ж іронію і сміх-то поздоровляємо, у вашого чоловіка немає проблем з відчуттям гумору він кмітливий і добрий.

Якщо чоловік розсердиться і сприйме так, як ніби його порахували за дурня - тут є над чим задуматися, даний тип мало упевнений в собі бачить у всьому каверзу, з таким краще так більше не експериментувати.

Ну а якщо ваш чоловік як дитя мале радіє компліментам, висновок напрошується сам собою. У чому плюс такого партнера - йому можна вішати "лапшу" на вуха все життя і не користуватися рекомендаціями описаними тут.

Комплімент чоловікові як метод перевиховання

комплімент чоловікові Окрім перевірки характеру коханого, комплімент може служити ще і як метод перевиховання, наприклад якщо у вашої другої половинки щось не виходить або він просто не хоче чимось займатися, то більшість жінок починають перемелювати кістки на тему «Поталанило ж мені». Замість зайвих слів і безрезультатних моралей краще щиро сказати:

Любий, ти у мене такий розумний, я впевнена у тебе обов'язково вийде

Я не наполягаю, просто ти як ніхто інший зробиш це краще

І так далі.

На закінчення відзначимо, що як би Ви не старалися, комплімент повинен йти від серця і Ви повинні по справжньому кохати і цінувати людину, інакше якими б не були ваші старання, брехня буде викрита. @dd

Компліменти чоловікові


чарівний ніжний милий розумний
красивий дбайливий привабливий чуйний

сексуальний чарівливий добрий палкий

незабутній чарівний загадковий ласкавий

шикарний сліпучий бажаний непередбачуваний

пристрасний божественний єдиний різносторонній

класний сексапільний симпатичний запаморочливий

променистий стрункий стильний солоденький

пухнастий карколомний креативний романтичний

шалений веселий енергійний велелюбний

чистосердечний збуджуючий мужній дивовижний

чарівний усмішливий цілеспрямований незрівнянний

іскрометний безпосередній життєрадісний привабливий

мрійливий ваблячий спокусливий запалювальний

квітучий бездоганний досконалий кращий

отпадний пустотливий розуміючий грайливий

зворушливий коханий самий-самий казковий
Sоurcе оnа-znаеt.ru
Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти