Femme
Все для i про жiнок


10 ворожінь: «Так чи ні»

30.01.2014 | Рубрики:: Астрологія,

Найпростіша ворожба - та, для якої не потрібне володіння окультними науками. Якщо ви не умієте «розмовляти» з Таро , розкладати звичайні карти і бачити майбутнє в кришталевій кулі, це не привід відмовлятися від можливості заглянути в майбутнє. Або, принаймні, спробувати отримати відповідь на важливе для вас питання, а також взнати, чи збудеться ваше бажання.

Для цього відмінно підходить ворожіння, які називають «“ Так” чи “Ні”». Як правило, вони не віднімають багато часу, але при цьому є досить достовірними. Звичайно, за умови, що ви відноситиметеся до них серйозно.

Пропонуємо вам спробувати 10 варіантів «міні-оракулів».

Хоча основна маса цих елементарних ворожінь передбачає лише дві відповіді, існують і такі, які дають більш розгорнуті тлумачення. І саме їх ми включили в нашу «десятку».

1.Ворожіння з кільцем «Маятник»

10 ворожінь «Так чи ні»

Візьміть невеликий аркуш ватману або білого картону, намалюйте на нім коло діаметром 15 сантиметрів, виріжте його, а потім розділіть навпіл вертикальною лінією. На лівій стороні круга напишіть «Так», на правій - «Ні». Це буде інструмент для ворожіння, який, до речі, можна використовувати і для іншого варіанту, про який ми розповімо далі.

Для цього ж способу вам знадобиться нитка в 40 сантиметрів завдовжки і звичайне гладке (без каменів) кільце.

Продінте нитку в колечко. Встановіть ваш імпровізований маятник над вертикальною лінією круга. Зафіксуйте руку, почекайте, поки кільце перестане рухатися, і загадайте бажання або поставте питання.

У яку сторону маятник гойднеться вперше, там і відповідь.

2. Ворожіння «Курочка по зернятку»

Тут вам знову згодиться круг з написами. Покладіть його посередині столу. Окрім «відповідача» вам знадобиться жменя квасолі. Візьміть квасолю в ліву руку, закрийте очі і загадайте бажання. Не відкриваючи очі , киньте квасолю на ворожильний круг. Тепер погляньте, що у вас вийшло:

 • Якщо більша частина квасолі попала на половинку з написом «Так», то ваше бажання збудеться.
 • Якщо в основному на стороні з відповіддю «Ні», то не виконається.
 • Якщо перевага незначна, тобто різниця в кількості на обох половинах 1-2 штуки, то нічого не можна сказати з достовірністю. Повторіть ворожіння через декілька днів.
 • Якщо ж жодна квасолина не попала на круг, значить, ви самі заважаєте тому, аби бажання здійснилося. Подумайте, що ви в даний момент робите не так.

3.Ворожіння Непарне - Парне число

10 ворожінь «Так чи ні»

Візьміть гральні кості (2 кубики з крапками на гранях). Потрясіть їх в руці, формулюючи питання або загадуючи бажання. Викиньте кістки на стіл.

 • Якщо сума крапок на обох кубиках парна, то відповідь «Так», а бажання, відповідно, виконається.
 • Якщо непарна, то відповідь «Ні», а мрія не здійсниться.
 • Якщо ж кістки (або хоч би одна з них) впали із столу, то найближчим часом вас перестане цікавити поставлене вами питання або бажання втратить свою актуальність.

4.Ворожіння Непарне-Парне число на горіхах або на горосі

Загадайте бажання або поставте питання. Візьміть, не дивлячись, жменю горошин або дрібних горіхів (наприклад, нечищених кедрових) і киньте їх в глиняну або дерев'яну миску. Потім порахуйте:

 • Якщо парне число, то відповідь - «Так».
 • Непарне «число» - «Ні».

Проте якщо горіхів або горошин виявилося 21 штук, то ви все-таки отримаєте бажане, але лише через досить тривалий відрізок часу.

5. Ворожіння по волосках

Загадайте бажання або поставте питання, потім візьміть дерев'яний гребінець і одного разу проведіть ним по волоссю.

 • Якщо на гребінці залишилася парна кількість волосин, то відповідь "так".
 • Якщо непарна - "ні".
 • Якщо ж гребінець виявився чистим, то бажання або проблему ви собі просто придумали, і як би далі не розвивалися події в загаданому вами напрямі, для вас нічого не зміниться.

6.Ворожіння «Геть сумніви»

Якщо ви опинилися перед вибором, і не знаєте, який варіант вам вибрати (якого чоловіка вибрати; яку ділову пропозицію обрати) , то подумайте, що вам все-таки більше подобається, на що ви б більш охоче погодилися. Потім напишіть на одному листочку «Так», на іншому - «Ні», скачайте папірці в кульки або в трубочки і покладіть під подушку. Вранці навдогад дістаньте одну з них і погляньте, який напис вам попався:

 • Якщо ви витягнули листочок із словом «Так», значить, ви схилялися до правильного вибору і можете сміливо рухатися в цьому напрямі - все буде добре.
 • Якщо ж на листку написано «Ні» - напередодні ви обдумували варіант, який вам не підійде. І якщо ви їм скористаєтеся, то накличете на себе масу неприємностей.
 • У тому ж випадку, якщо обидва папірці вночі з-під подушки випали на підлогу або загубилися в ліжку - жоден варіант вам не згодиться. Зате, швидше за все, найближчим часом з'являться принадніші і вигідні перспективи.

7.Ворожіння на шипшині

10 ворожінь «Так чи ні»

Зірвіть квітку шипшини (можна використовувати дрібні садові троянди або мальву), що розпустилася, потримаєте її між долонями, формулюючи питання або загадуючи бажання. Потім підкиньте квітку так, щоб вона злетіла вище за вашу голову. Тепер дивіться, як вона впала:

 • Якщо на землю лицьовою стороною вгору, то відповідь на ваше питання «Так», а бажання виконається.
 • Якщо вгорі опинилася квітконіжка, то ваші сподівання марні.
 • Якщо ж при падінні в квітки відірвалися пелюстки, то краще не прагнути до здійснення задуманого, інакше ви нашкодите собі.

8.Ворожіння на цибулині «Серцевина»

Візьміть міцну крупну цибулину. Загадайте бажання або сформулюйте питання. Гострим ножем одним рухом розріжте її навпіл.

 • Якщо усередині цибулини «лусочки» товсті і м'ясисті, то відповідь позитивна.
 • Якщо тонкі і прозорі - негативна.
 • Якщо ж добра з вигляду цибулина усередині виявилася гнилою або з темними вкрапленнями, то ви бажаєте того, що принесе вам нещастя , або ставите питання, відповідь на яке вже втратила свою актуальність.

9.Ворожіння на птицях

10 ворожінь «Так чи ні»

Загадайте бажання і визирніть у вікно.

 • Якщо перша птиця, яку ви побачите, буде білого кольору - відповідь «Так», тобто ваша мрія здійсниться.
 • Якщо чорного або сірого - «Ні».
 • Якщо пташка виявиться темною з білою грудинкою, то ви не отримаєте того, чого хочете, але якась подія швидко вас утішить.
 • Якщо навпаки - білою з темними плямами, то бажання виконається , але задоволення вам це не принесе.
 • Якщо ж протягом 5 хвилин пернаті вам на очі не попадуться, то майбутнє туманне. Доля не готова вам відповісти. Повторіте спробу через декілька днів.

10.Ворожіння на рибі

Це ворожіння краще всього використовувати для того, щоб отримати відповідь на дуже важливе для вас питання. Вирушайте на ринок і купіть будь-яку свіжу (непотрошену!) рибу. У ідеалі вона має бути жива, але в сучасних реаліях можна обійтися і просто охолодженою. Принесіть її додому і випатраєйте.

 • Якщо риба виявилася з ікрою, то відповідь на ваше питання позитивна. Все складеться так, як ви хочете, більш того, ви отримаєте навіть більше, ніж мрієте.
 • Якщо риба з молокой, то відповідь негативна. Проте не варто зневірятися, оскільки через деякий час все ще може змінитися на вашу користь.
 • А ось якщо в ній немає нічого, окрім тельбуха, то сподіватися нема на що. Вам залишається лише прийняти свою долю. Інколи такий варіант свідчить і про те, що ви дуже довго відкладали якесь рішення і просто упустили свій шанс. Наступного разу будьте рішучішою.

Ворожіння з серії «“ Так” або “Ні”» рідко окрім відповіді дають ще і рекомендації, проте якщо ви вирішите скористатися варіантами, запропонованими нами, то прислухайтеся до отриманих під час сеансу порад. Вони допоможуть вам частіше добиватися бажаного і навчать відкидати те , що насправді вам вже не потрібно.


Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти