Femme
Все для i про жiнок


10 цікавих ідей для побачень

14.09.2011 | Рубрики:: Стосунки,

ідеї для побачень
ідеї для побачень
ідеї для побачень
ідеї для побачень

Як виглядають ваші звичайні побачення? Це або відвідини ресторану, кафе, або прогулянки по місту без всякої мети. На перших порах, коли ми лише взнаємо людину, одноманітність сценаріїв побачень не має особливого значення. Проте, через якийсь час, це приїдається, нам хочеться нових відчуттів. Якщо ми хочемо залучити чоловіка, зробити його перебування в нашому товаристві кожного разу цікавим, потрібно змінити відношення до побачень.

Якщо зараз у вас лише початок знайомства, то чоловік, ймовірно, зустрічається не лише з вами, адже йому потрібно вибрати жінку, яка більш всього підходить йому. У цьому немає нічого поганого, але ви повинні запропонувати йому щось, що вигідно відрізнятиме вас від інших кандидаток, те що допоможе хлопцю закохатися у вас .

Якщо ж на даний момент ваші стосунки з чоловіком тривають вже деякий час, то вам особливо згодиться уміння планувати зустрічі. Уявіть, яким буде здивованим ваш супутник, коли замість вечері в ресторані ви запропонуєте щось абсолютно протилежне.

Дехто навіть не підозрюють про це, але більшість чоловіків дуже швидко втомлюються від одноманітності, і абсолютно неважливо в чому: у їжі чи сексі, чи в чомусь ще. І у ваших силах змінити таке положення справ. Якщо ваші стосунки завмерли на одному місці, вам стало нудно, скористайтеся нашими порадами. Регулярне планування спільного проведення часу зробить вас майстром в цій справі.

Ось деякі поради, з яких ви зможете створити нові ідеї

 • Ви живете в місті біля річки? Абсолютно вочевидь, що кращою ідеєю буде узяти напрокат човен і відправитися в плавання. Неважливо куди саме ви вирушите, але буде чудово, якщо знайдеться невеликий острівець, на якому ви зможете провести час лише удвох. Запасіться закусками, пледом, наметом (якщо захочете провести на природі ніч) і вперед!

 • Влаштуйте пікнік в парку під місяцем. Все, що для цього потрібно - трохи легкої їжі типу бутербродів і пляшка вина. Влаштувавшись на траві, ви зможете розмовляти всю ніч.

 • Сходіть разом в музей. Це може бути музей історії вашого міста, криміналістичний музей. Залежить від ваших інтересів. Можливо, на такому побаченні ви не зможете багато спілкуватися, зате це буде надалі хорошою темою для обговорення і приводом більше дізнатися один про одного.

 • З'їздіть в найближче до вас місто на уїкенд. Наявність машини буде набагато зручнішим, але і її відсутність не перешкода. Можна скористатися як поїздом, так і автобусом, особливо якщо це займе всього декілька годин їзди. Погуляйте по невідомому вам місту, вивчіть пам'ятки, загляньте в кращий ресторан, кінотеатр. А нові враження - чудовий привід поспілкуватися.

 • Дізнайтеся більше про місто, в якому живете. Ви здивуєтеся, скільки в нім незвичайних місць, пов'язаних з таємницями минулого або історично важливими подіями. Відвідини і огляд такого місця будуть справжнім задоволенням, а також хорошим способом самоосвіти.

 • Влаштуйте домашнє караоке. І неважливо, є у вас голос чи ні. Багато сміху і позитивних емоцій забезпечено. Звичайно, схожість ваших музичних пристрастей бажана, але необов'язкова.

 • Ви завжди мріяли стати актрисою кіно або театру? Підберіть сценарій фільму або вигадайте його разом і розіграйте. Запросіть по такому випадку ваших друзів і знайомих і зніміть все на камеру. Зробіть із звичайного дня свято.

 • Сходіть в антикварний магазин, виберіть, що вам подобається і купіть цю річ.

 • Запишіться разом в секцію гри в пінг-понг, наприклад, або в теніс і регулярно відвідуйте її. По-перше, відмінний спосіб підтримувати себе в хорошій фізичній формі, по-друге, незвичайне побачення. Та і дух першості у чоловіків ніхто не відміняв. Досить трохи підіграти своєму супутнику, і гарний настрій йому забезпечений. І любов до вас теж.

 • Встаньте раніше , коли ваш кавалер ще спить, таємно проникніть до нього додому і розбудіть. Якщо він живе з батьками або з другом, домовитеся з ними заздалегідь. Цей спосіб не підійде, якщо ви познайомилися зовсім недавно.

  Доречі, аби досягнути успіху у цих починаннях, можна надушитися спеціальними парфумами з феромонами. Це значно підвищить ваші шанси привабити партнера, адже феромони - надпотужна зброя перед якою неможливо встояти (див. також відео на тему

   
 • 


  Використання матеріалів сайту без дозволу автора заборонено. admin Контакти